GryMedia

oferta PlayStation Plus na październik 2019


Sony ujawniło gry, jakie w przyszłym miesiącu trafią w ręce abonentów programu PlayStation Plus. Jeśli ktoś jeszcze się z nimi nie spotkał, warto będzie nadrobić zaległości.

Z okazji State of Play 2019 ujawniono datę premiery i nowy zwiastun wyczekiwanegoThe Last of Us Part II. Idąc tym śladem zdecydowano się zaoferować abonentom programu PlayStation Plus pierwszą część serii. Co istotne, mowa tutaj o wydaniu The Last Of Us Remastered cechującym się poprawioną oprawą wizualną (przede wszystkim wyższą rozdzielczością) i płynnością 60 klatek na sekundę.


Druga z gier to już zupełnie inne klimaty. MLB The Show 19 to produkcja z marca zeszłego roku, dzięki której można nieco bliżej poznać jeden z najpopularniejszych sportów w USA. Umożliwia rozgrywanie pojedynczych spotkań i turniejów baseballu w pojedynkę lub z innymi graczami, oferuje kilka bardziej rozbudowanych trybów, w tym karierę.


PlayStation Plus – październik 2019


  • The Last Of Us Remastered
  • MLB The Show 19


Przypomnijmy, że od pewnego czasu program PlayStation Plus nie obejmuje konsol PlayStation 3 i PlayStation Vita, a więc lista oferowanych w jego ramach gier znacząco się skróciła.


Źródło: PlayStation Europe

Zostaw komentarz

Irek Zamojski
Apple , Samsung to tylko nazwy.My testujemy nie tylko popularne marki , ale też te niszowe , które dają często więcej możliwości niż drogi firmowy sprzęt !