GryMediaNowości

Star Wars Jedi: Upadły zakon: zwiastun „Misja Cala”


EA zdecydowało się, po krótkiej przerwie, przypomnieć nam o Star Wars Jedi: Upadły zakon. Premiera produkcji Respawn Entertainment zbliża się coraz większymi krokami.

Światło dzienne ujrzał nowy zwiastun gry. Chociaż nie widzimy tu fragmentów rozgrywki, warto rzucić na niego okiem. To bowiem nie tylko wprowadzenie w fabułę (akcja rozgrywa się po wydarzeniach z filmu Gwiezdne Wojny: Zemsta Sithów), ale też klimat, jakiego można się tutaj spodziewać. Krótkie scenki walk przypominają natomiast, że pod względem mechaniki będzie to trzecioosobowa gra akcji.


„Inkwizycja Imperium Galaktycznego ma tylko jeden cel: wytropić i wytrzebić niedobitki Zakonu Jedi. Dowiedz się więcej o tym, czego Cal Kestis poszukuje w galaktyce, jak i o powodach, dla których Imperium nie spocznie, dopóki go nie schwyta.”


Star Wars Jedi: Upadły zakon zwiastun „Misja Cala”

Na premierę Star Wars Jedi: Upadły zakon nie będziemy czekać szczególnie długo, o ile oczywiście plany twórców nie ulegną zmianie. Gra ma zadebiutować 15 listopada, na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.


Jednocześnie potwierdzono, że także w Polsce dostępne będą nowe wydania konsol Xbox. Poza omawianą grą (Deluxe Edition) będą zawierać pada i miesięczne abonamenty EA Access, Xbox Game Pass i Xbox Live Gold. W przypadku Xbox One X cena wyniesie 2 099 złotych, sięgający po Xbox One S zapłacą natomiast 1 299 złotych.


Xbox One X Star Wars Jedi: Upadły zakon


Źródło: EA Star Wars

Zostaw komentarz

Irek Zamojski
Apple , Samsung to tylko nazwy.My testujemy nie tylko popularne marki , ale też te niszowe , które dają często więcej możliwości niż drogi firmowy sprzęt !