GryMediaNowości

Destiny 2: Nowe Światło – gra za darmo na PC i konsolach


Zgodnie z zapowiedziami wraz z początkiem października gra Destiny 2 przechodzi na model Free2Play. Oznacza to, że dostęp do podstawowej wersji strzelanki studia Bungie nie kosztuje już ani złotówki.

Graj za darmo w Destiny 2: Nowe Światło


Dwa lata po oficjalnej premierze gra Destiny 2 zyskuje podtytuł Nowe Światło i przechodzi na model Free2Play. Od 1 października, od godziny 19.00 na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz pecetach (przez platformę Steam) można rozpocząć zabawę zupełnie za darmo. 


Destiny 2 screen


Destiny 2: Nowe Światło zawiera kompletną „podstawkę” oraz wszystkie aktualizacje wydane w ciągu pierwszego roku od premiery. Dostępne są kampanie The Red War, Curse of Osiris i Warmind, PvE typu Strikes oraz PvP w trybie The Crucible. Dodajmy, że osoby, dla których będzie to pierwszy kontakt z tą produkcją, rozpoczną przygodę na 750. poziomie Światła.


Premiera Destiny 2: Twierdza Cieni


Równocześnie na rynku debiutuje Destiny 2: Twierdza Cieni – dodatek stanowiący kontynuację opowieści, zawierający nową lokalizację, misje i wyposażenie oraz otwierający nowy rozdział w historii rozwoju tego tytułu. Poniżej możecie obejrzeć jego premierowy zwiastun.


Destiny 2: Twierdza Cieni – trailer premierowy:Wszystkie informacje, jakich potrzebujecie, znajdziecie na oficjalnej stronie gry Destiny 2.


Źródło: Bungie

Zostaw komentarz

Irek Zamojski
Apple , Samsung to tylko nazwy.My testujemy nie tylko popularne marki , ale też te niszowe , które dają często więcej możliwości niż drogi firmowy sprzęt !