Gry

Dziś rozpoczyna się kolejny rozdział i przyszłość Bungie oraz Destiny 2


​Począwszy od 1 października, niezależne studio developerskie Bungie stawia pierwszy krok w kierunku nowej ery Destiny 2. To MMO akcji sci-fi ma się stać jednolitym, ewoluującym światem, w którym znajomi mogą grać razem o każdej porze i w każdym miejscu.

Destiny 2: Nowe Światło (za darmo)

Destiny 2 jest teraz darmowe dla wszystkich, oferując zupełnie nowy próg wejścia dla nowych graczy, który umieszcza świat Destiny 2 – wraz ze wszystkimi jego podstawowymi trybami, aktywnościami i nagrodami – w rękach każdego gracza, bez żadnych barier do rozpoczęcia. Ponadto, gracze mogą swobodnie poruszać się po wszystkich miejscach, w tym po Księżycu – mogą nawet wziąć udział w pierwszej misji kampanii dodatku Twierdza Cieni.

Destiny 2: Twierdza Cieni

Twierdza Cieni to kolejny rozdział w serii Destiny 2, w którym spotkasz się ze starym sojusznikiem z oryginalnego Destiny, Eris Morn. Strażnicy powrócą do naszego Księżyca, przeobrażonego i nawiedzonego przez widma przeszłości, aby zmierzyć się z nowymi zagrożeniami i odkryć nowe dodatki do arsenału. Nie jest to ten sam Księżyc, przy którym przebudzili się Strażnicy – zostaną odkryte nowe obszary, a znane miejsca nieodwracalnie się zmieniły. Destiny 2: Twierdza Cieni to pierwsza samodzielna zawartość o rozmiarze dodatku, którą dostarczamy do Destiny 2 a la carte i nie wymagamy posiadania poprzednich treści.

Sezon Nieśmiertelnych (zawarty w Twierdzy Cieni)

Sezon Nieśmiertelnych, kolejny sezon zawartości dla wszystkich, odsłania prorocze przebudzenie Weksów. Te podróżujące w czasie maszyny wojenne rozpoczęły własną, tajemniczą wojnę ze Strażnikami na Księżycu, podczas gdy ci spieszą się, by znaleźć i wyeliminować Koszmary. W ramach jednej, ewoluującej wizji świata, zawartość gry będzie głębiej wiązać się narracyjnie od Sezonu do Sezonu, a świat Destiny znacząco zmieniać się wraz z postępem graczy.

Destiny 2 na Steamie

Steam stał się nowym domem dla naszej społeczności Destiny na PC. Gracze będą mogli wnieść do Steama cały swój postęp i zakupy, w tym swoich Strażników i zawartość skarbców – bez żadnych opłat. Szczegółowe informacje na temat migracji znajdują się na bungie.net.

Międzyplatformowy zapis Destiny 2

W nowe erze Destiny 2 czujemy się zobowiązani do zjednoczenia naszej globalnej społeczności Destiny 2. Zapis międzyplatformowy będzie dostępny na wszystkich obsługiwanych platformach – PC, PlayStation 4, Xbox One i później na Stadia. Dzięki zapisowi międzyplatformowemu będziesz miał dostęp do tych samych postaci powiązanych z jednym kontem głównym, co pozwoli na korzystanie z tych samych Strażników na różnych platformach.Zostaw komentarz

Irek Zamojski
Apple , Samsung to tylko nazwy.My testujemy nie tylko popularne marki , ale też te niszowe , które dają często więcej możliwości niż drogi firmowy sprzęt !