GryMedia

Cyberpunk 2077 i inne gry w strefie Xbox na PGA 2019


Xbox to kolejny wydawca, który potwierdził swoja obecność na targach PGA 2019. Przywiezie ze sobą do Poznania wiele ciekawych tytułów, wśród których nie zabraknie megaprodukcji polskiego studia CD Projekt RED.

W olbrzymiej strefie Xbox na Poznań Game Arena 2019 i w wielu strefach partnerskich będzie można sprawdzić w akcji albo też przyjrzeć się najbardziej wyczekiwanym i najgorętszym spośród już wydanych gier. Największą atrakcją bez wątpienia będzie…


Cyberpunk 2077 na PGA 2019


Targi Poznań Game Arena 2019 będą pierwszą okazją, by zobaczyć (i posłuchać) grę Cyberpunk 2077 w polskiej wersji językowej. Niedawno dowiedzieliśmy się, że bohaterom swoich głosów udzielą znakomici aktorzy, tacy jak Michał Żebrowski, Lidia Sadowa czy Kamil Kula. Pokaz będzie prowadzony na żywo, przez autorów gry Cyberpunk 2077. Jeśli jesteście zainteresowani, to koniecznie odwiedźcie halę 7A (pawilon 3). 


Co jeszcze na PGA 2019 pokaże Xbox?


Microsoft przygotuje stanowiska z wydajnymi komputerami z systemem Windows 10 oraz konsolami Xbox One X, na których sprawdzimy kilka gorących tytułów. Wśród nich znajdują się Gears 5, Forza Horizon 4 czy Minecraft.


Na miłośników erpegów czekać będzie Greedfall, wielbiciele dystopijnego science fiction spróbują swoich sił w The Surge 2, fani dużych prędkości poprowadzą rajdówkę w WRC 8, a do tego dojdą jeszcze takie gry jak Just Dance, Ghost Recon: Breakpoint czy Bee Simulator, czyli (naprawdę dobrze zapowiadający się) symulator pszczoły.


Targi PGA 2019 potrwają od 18 do 20 października 2019. Więcej informacji o nadchodzącej edycji PGA znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia.


Źródło: MTP, PGA, Xbox, CDP


Warto zobaczyć również:


Zostaw komentarz

Irek Zamojski
Apple , Samsung to tylko nazwy.My testujemy nie tylko popularne marki , ale też te niszowe , które dają często więcej możliwości niż drogi firmowy sprzęt !