FotoMedia

Zombieland: Kulki w łeb – zwiastun filmu o zombie


Pierwsza część to był kawał dobrego, relaksującego i pozwalającego się pośmiać kina, a zbliżające się wielkimi krokami Zombieland: Kulki w łeb zapowiada się równie dobrze. Nie musicie wierzyć na słowo – jest nowy zwiastun!

Dziesięć lat po premierze pierwszej części do kin trafi film Zombieland: Kulki w łeb, czy – jeśli wolicie oryginalne tytuły – Zombieland: Double Tap. Polska premiera została konkretnie zaplanowana na 18 października 2019 roku i aby nas na nią przygotować, dystrybutor opublikował świeżutki zwiastun.


Film Zombieland: Kulki w łeb już za rogiem


Zwariowana czwórka, czyli Columbus, Tallahasse, Wichita i Little Rock, powraca w komplecie i (jak pokazuje nowy zwiastun) w wyśmienitej formie. Przypomnijmy, że w bohaterów wcielą się odpowiednio: Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Emma Stone i Abigail Breslin.


Zombieland 2 foto


Na stołku reżysera ponownie zasiadł Ruben Fleischer, który (wraz ze scenarzystami Deadpoola) zadba o to, by kolejny rozdział opowieści o walce z najrozmaitszymi zombiakami był w Zombieland 2 równie wybuchowy, zabawny i emocjonujący. Klasyfikacja „tylko dla dorosłych” pozwala wierzyć, że i tym razem nie będzie miejsca na ugrzecznienia. Takie przekonanie utrwala też trailer – do zobaczenia poniżej.


Zombieland: Kulki w łeb – zwiastun filmu:Źródło: Sony Pictures Entertainment, TylkoHity


Warto zobaczyć również:


Zostaw komentarz

Irek Zamojski
Apple , Samsung to tylko nazwy.My testujemy nie tylko popularne marki , ale też te niszowe , które dają często więcej możliwości niż drogi firmowy sprzęt !