GryNowości

Red Dead Redemption 2 na PC


Najgorętszy news października? Potwierdzenie pecetowej wersji Red Dead Redemption 2. Rockstar przygotowuje nas powoli na premierę, która – przypomnijmy – odbędzie się już w przyszłym miesiącu.

Red Dead Redemption 2 na PC jest faktem i ekipa Rockstar powolutku odsłania kolejne karty. Najpierw ujawniła listopadową datę premiery, a później poznaliśmy minimalne i zalecane wymagania sprzętowe. Już wkrótce mamy doczekać się zwiastuna, a póki co otrzymaliśmy garść screenów w 4K (ilustrujących tego newsa) i konkretną odpowiedź na pytanie o to, dlaczego pecetowa wersja wirtualnego westernu będzie tą najlepszą.


Red Dead Redemption 2 na PC screen 1


Red Dead Redemption 2 na PC screen 2


Dlaczego Red Dead Redemption 2 na PC będzie lepsze niż na konsolach? Odpowiedź na to pytanie składa się z trzech elementów: ze względu na upiększoną oprawę wizualną, liczne ulepszenia techniczne oraz dodatkowe treści. 


Grafika w Red Dead Redemption 2 na PC – będzie przepięknie


Zacznijmy od tego, że zainteresowani grą Red Dead Redemption 2 pecetowcy będą mogli liczyć na rozdzielczość 4K (albo i większą), wyższą liczbę klatek na sekundę, obsługę obrazu HDR, a także pełną kompatybilność z monitorami ultrapanoramicznymi i środowiskami wieloekranowymi.


Red Dead Redemption 2 na PC screen 3


Jeżeli chodzi o konkretne usprawnienia graficzne, twórcy obiecują większą odległość renderowania obiektów, znacząco ulepszone oświetlenie i zacienie, ładniejsze ślady na śniegu i odbicia oraz poprawione tekstury drzew i futer. Innymi słowy: przyroda w Red Dead Redemption 2 ma wyglądać lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.


Red Dead Redemption 2 na PC screen 4


Red Dead Redemption 2 na PC screen 5


Nie można też nie wspomnieć o tym, że Red Dead Redemption 2 trafi na pecety z garścią aktualizacji. Pojawią się 3 nowe misje ścigania zbiegów, nowa misja poboczna, 2 nowe kryjówki gangu, 2 nowe mapy skarbów, nowe uzbrojenie (w tym półautomatyczny pistolet M1899, karabin powtarzalny Evans i rewolwer LeMat), kilka nowych koni oraz 5 nowych ozdób z efektami. 


Kiedy wyjdzie Red Dead Redemption 2 na PC?


Premiera gry Red Dead Redemption 2 na PC odbędzie się 5 listopada 2019 roku. Już teraz natomiast można skorzystać z przedsprzedaży poprzez Rockstar Game Launcher. Otrzymacie wówczas prezenty: dwie klasyczne gry na PC, bonusy cyfrowe oraz możliwość bezpłatnego ulepszenia do wydania premium. 


Źródło: Rockstar


Warto zobaczyć również:


Zostaw komentarz

Irek Zamojski
Apple , Samsung to tylko nazwy.My testujemy nie tylko popularne marki , ale też te niszowe , które dają często więcej możliwości niż drogi firmowy sprzęt !