GryMediaNowości

10 zapowiedzi Riot Games na 10. urodziny League of Legends


Historia League of Legends rozpoczęła się 10 lat temu. Z okazji tej okrągłej rocznicy ekipa Riot Games przygotowała 10 gorących zapowiedzi. W uniwersum tej gry (i nie tylko) będzie się w tym i przyszłym roku sporo dziać!

W ramach świętowania 10. urodzin League of Legends studio Riot Games zapowiedziało nowe gry, przedstawiło liczne projekty poboczne i ujawniło kilka ciekawych informacji. Oto 10 najważniejszych zapowiedzi.Nowości w League of Legends – Senna i zmiany na Summoner’s Rift


Pierwsza informacja jest taka, że Senna dołącza do ponad 140 bohaterów League of Legends – jako wspierający strzelec. Na serwerze testowym zadebiutuje 29 października, a na głównych pojawi się 10 listopada. Poniżej możecie obejrzeć film poświęcony tej postaci:Ekipa Riot Games zapowiedziała również powrót trybu Ultra Rapid Fire, duże zmiany na mapie Summoner’s Rift oraz prezenty dla graczy, którzy między 17 a 27 października pojawią się we wspomnianej lokalizacji. 


LoL zmierza na konsole i smartfony – oto League of Legends: Wild Rift


Jedną z najgorętszych zapowiedzi bez wątpienia jest League of Legend: Wild Rift, czyli zupełnie nowa (choć czerpiąca pełnymi garściami z pecetowego hitu) gra MOBA przeznaczona na konsole oraz urządzenia mobilne. Już w przyszłym roku zaoferuje ona rozgrywkę 5 na 5 z dostosowanym do tych urządzeń sterowaniem.


Chcecie dowiedzieć się więcej? Zatem zerknijcie na poniższy materiał wideo:Popularne Potyczki Taktyczne również trafią na urządzenia mobilne


Osoby, które lubią grać na smartfonach i tabletach, będą mogły spróbować swoich sił także w Potyczkach Taktycznych, czyli popularnej, ośmioosobowej grze bitewnej osadzonej w uniwersum League of Legends. W sklepie Google Play już wystartowała wstępna rejestracja, a więcej informacji znajdziecie w tym filmie:Zapowiedź Legends of Runeterra: The League of Legends Card Game


Tak jak wskazuje na to tytuł, Legends of Runeterra: The League of Legends Card Game to oficjalna karcianka osadzona w świecie LoL-a. W LoR będzie można grać bez opłat, biorąc udział w dynamicznych walkach, w których wykorzystamy karty z bohaterami pochodzącymi z różnych regionów Runeterry. Pełna wersja zadebiutuje już w przyszłym roku – na PC i smartfonach.League of Legends Esports Manager – gra, jakiej się nie spodziewaliśmy


Kolejnym zapowiedzianym przez Riot Games tytułem jest League of Legends Esports Manager. Tak, dobrze myślicie – to gra, w której wcielimy się w menedżera e-sportowej drużyny i postaramy się skutecznie doprowadzić ją na szczyt. Po co ta gra powstaje? „Aby rozwijać ekosystem e-sportu”, jak tłumaczą autorzy.


LoL Esports


Projekt A, Projekt L i Projekt F – trzy nowe gry Riot Games w produkcji


Nie mają jeszcze oficjalnych tytułów, ale nie przeszkodziło to ekipie Riot Games w zapowiedzi tych trzech gier. Projekt A to osadzona w niedalekiej przyszłości wieloosobowa strzelanina taktyczna z bohaterami o unikalnych umiejętnościach, Projekt L to bijatyka z postaciami znanymi z League of Legends, a Projekt F to tajemniczy i ambitny projekt, który „bada możliwości poznawania i przemierzania świata Runeterry ze znajomymi”.


Będzie też coś do oglądania – Geneza „League of Legends” i Arcane


Studio Riot Games zapowiedziało także dwa projekty innego rodzaju. Geneza „League of Legends” to (przygotowany przez Leslie Iwerks i już teraz dostępny na Netflix) film dokumentalny o rozwoju tytułowej gry i o jej społeczności. Z kolei Arcane będzie autorskim serialem animowanym, który przeniesie nas do utopijnego Piltover i opresyjnych podziemi Zaun. 


To już wszystko, więc zostawiamy was ze zwiastunem tej ostatniej produkcji…Źródło: Riot Games


Warto zobaczyć również:


Zostaw komentarz

Irek Zamojski
Apple , Samsung to tylko nazwy.My testujemy nie tylko popularne marki , ale też te niszowe , które dają często więcej możliwości niż drogi firmowy sprzęt !