Różności i nowinki technologia

Niesamowity sprzęt na Audio Video Show 2019


Audio Video Show to największa w naszej części świata wystawa sprzętu do odtwarzania dźwięku i obrazu. W Warszawie będzie można posłuchać i zobaczyć urządzenia dla „Kowalskiego”, jak i audiofilskie produkty z najwyższej półki.

Niezależnie od tego, czy jesteś audiofilem i potrafisz wyczuć te subtelne różnice, czy też w kwestii sprzętu audio jesteś laikiem i chcesz przekonać się na własne uszy, o co chodzi, znajdziesz na Audio Video Show 2019 urządzenia, obok których trudno przejść obojętnie. Jakie na przykład?


Weźmy choćby Gryphon Audio Designs – system złożony z odtwarzacza Ethos, przedwzmacniacza Pandora, monobloków Mephisto Solo i kolumn Kodo. Targi Audio Video Show 2019 będą doskonałą okazją do tego, by znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego cena zestawu wynosi… 2 miliony złotych.


AVS Gryphon Audio Designs
Gryphon Audio Designs


Prezentowany będzie także referencyjny system manufaktury MBL z 4 monofonicznymi wzmacniaczami mocy mbl 9011, przedwzmacniaczem mbl 6010D, odtwarzaczem mbl 1611F/1621 oraz głośnikami Radialstrahler mbl 101 X-treme o omnipolarnym wzorze promieniowania. 


AVS MBL
MBL


Gramofon z lewitującym talerzem Mag-Lev ML1 oraz gramofon J.Sikora Standard Max Black z ramieniem wykonanym z kevlaru, kolumny Acapella Campanile 2 z głośnikiem wysokotonowym, w którym źródłem dźwięku jest plazma (a nie membrana drgająca) i słuchawki HiFiMAN Susvara+EF1000, czyli zestaw słuchawkowy za 80 000 zł to kolejne ciekawostki.


AVS Acapella
Acapella


Oczywiście zaprezentowane zostaną również odtwarzacze i głośniki z niższych półek cenowych, a także rozmaity sprzęt wideo: telewizory czy też projektory. Jeśli jesteście zainteresowani, to wiedzcie, że wydarzenie Audio Video Show 2019 odbędzie się w dniach 8-10 listopada w Warszawie. Więcej informacji na oficjalnej stronie.


Źródło: Digital Open Group, Audio Video Show


Warto zobaczyć również:


Zostaw komentarz

Irek Zamojski
Apple , Samsung to tylko nazwy.My testujemy nie tylko popularne marki , ale też te niszowe , które dają często więcej możliwości niż drogi firmowy sprzęt !