GryMedia

Sonic. Szybki jak błyskawica – zwiastun filmu po poprawkach


Wygląd filmowego Sonica, zaprezentowanego kilka miesięcy temu, jednych zniesmaczył, innych rozśmieszył. Autorzy zmienili go i teraz wszystko już jest tak jak należy. 

Pierwszy zwiastun filmu o Sonicu ujrzał światło dzienne pod koniec kwietnia. Choć ogólne przyjęcie nie było najgorsze, to sama kreacja głównego bohatera nie spodobała się wielu osobom. Niebieski jeżyk rzeczywiście prezentował się …osobliwie. Twórcy wysłuchali głosów krytyki i postanowili zaprojektować go od nowa. Efekty możemy podziwiać na najnowszym trailerze. 


Sonic wreszcie wygląda jak człowiek Sonic


Ma większe oczy, większe uszy …i zdecydowanie mniej imponujące uzębienie. Sonic wygląda teraz mniej ludzko, a przez to też po prostu zdecydowanie lepiej. Wreszcie zamiast realistycznego potworka otrzymujemy słodziaka rodem z japońskiej gry wideo. Czyli dokładnie to czego się spodziewaliśmy i to na co liczyliśmy!Oglądamy najnowszy zwiastun filmu Sonic. Szybki jak błyskawica


Przy okazji zmianie uległ tytuł filmu. Nie brzmi już Jeż Sonic, lecz Sonic. Szybki jak błyskawica. Reszta się nie zmieniła – debiutujący w pełnym metrażu reżyser Jeff Fowler oraz scenarzyści Patrick Casey, Josh Miller i Oren Uziel zaserwują nam opowieść o tytułowym bohaterze, który może uratować naszą planetę oraz doktorze Eggmanie, który chce wykorzystać jeżyka do własnych niecnych planów.


Jak wygląda nowy Sonic i jak wypada Jim Carrey w roli doktora Eggmana? Tego dowiemy się 28 lutego 2020 roku, kiedy film trafi do kin – dwa tygodnie po światowej premierze. Do tego momentu pozostało jeszcze trochę czasu i na razie możemy obejrzeć najnowszy zwiastun. Oto on:Źródło: Tylko Hity


Warto zobaczyć również:


Zostaw komentarz

Irek Zamojski
Apple , Samsung to tylko nazwy.My testujemy nie tylko popularne marki , ale też te niszowe , które dają często więcej możliwości niż drogi firmowy sprzęt !