Różności i nowinki technologia

10 najlepszych ofert materacy na Czarny piątek, jakie możemy znaleźć (2020)

Nigdy nie powinieneś zapłacić pełną cenę za materac. Są w sprzedaży tak często, że mamy trudności ze śledzeniem ich cen detalicznych. Wystarczy poczekać kilka tygodni (jeśli tak), aby znaleźć je ze zniżką. Teraz jest jeden z tych czasów. Jeśli potrzebujesz lepszego snu, prawie każdy materac, który nam się podoba, jest w promocji na Czarny piątek.

Jeśli nie masz pojęcia, od czego zacząć, zapoznaj się z naszym pełnym przewodnikiem po najlepsze materace w pudełku aby lepiej zrozumieć, czego szukasz.

Oferta specjalna dla czytników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować naszą codzienną pracę.

Pokrycie WIRED przed czarnym piątkiem

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Nasze ulubione oferty materacy

: Helix Sleep

Helix Midnight Luxe to nasz ulubiony materac. Pluszowy top ma idealną amortyzację i jest po prostu wszechstronny – i warty dodatkowych kosztów, jeśli możesz sobie na to pozwolić. Aby uzyskać 200 $ zniżki na rozmiar królowej, użyj kodu BLACKFRIDAY200 przy kasie. Jeśli zamówisz rozmiar mniejszy niż królowa, użyj kodu BLACKFRIDAY150 za 150 $ zniżki na zamówienia o wartości 1250 $ lub więcej lub użyj BLACKFRIDAY100 za rabat na zamówienie 600 $. W zestawie znajdują się dwie bezpłatne poduszki.

To kolejny nasz ulubiony. To nie jest całkiem tak luksusowy jak Helix, ale o kilkaset dolarów mniej. Redaktor recenzji, Jeffrey Van Camp, wracał do tego materaca podczas testów, ponieważ stał się miękki, ale twardy, z wystarczającą redukcją nacisku.

Jeśli zastanawiasz się, co oznacza „hybryda”

Większość materacy, które zamawiasz online, jest wykonana z pianki memory o różnej gęstości i dociera do Twoich drzwi zapakowana próżniowo, zwinięta w pudełko. Niektóre są wykonane tylko z trzech do pięciu warstw pianki z pamięcią, ale nasze ulubione modele to zazwyczaj materace „hybrydowe”. Hybrydy mają również setki (czasem ponad 1000) indywidualnie owiniętych sprężyn umieszczonych pomiędzy tymi warstwami pianki z pamięcią kształtu. To daje im jedne z najlepszych cech tradycyjnych materacy sprężynowych i nowszych modeli z pianki memory. Zwykle są bardziej pomocne, a cewki pomagają w przepływie powietrza, więc czasami pozostają odrobinę chłodniejsze w nocy.

Więcej ofert materacy

: Layla

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook