Gry

10 najlepszych ofert na telewizory i soundbary na Super Bowl (2021)

Super Bowl TV a oferty soundbarów nie zawsze są najnowszymi telewizorami na rynku. Zwykle sprzedawcy detaliczni przeceniają modele mające rok. W tym roku jest inaczej. Z powodu pandemii wielu producentów telewizorów opóźniło swoje modele z 2020 roku, co oznacza, że ​​dopiero zaczynamy widzieć pierwsze oferty na nie.

Niezależnie od tego, czy interesują Cię reklamy, czy też jesteś zagorzałym Buccaneerem lub szefem, oto najlepsze oferty, które możesz złapać przed gwizdkiem. To jeden z najlepszych momentów na kupienie nowego telewizora przed Świętem Dziękczynienia.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Oferty telewizyjne

Telewizor OLED Vizio

: Vizio

  • Najszczęściej wybierane-Vizio OLED (55-calowy) za 1000 USD (300 USD zniżki): Byłem zdumiony tym Vizio OLED (9/10, WIRED poleca) w jego standardowej cenie, ale teraz, gdy znów jest poniżej 1000 USD, powiedziałbym, że jest to z łatwością najlepszy telewizor, jaki możesz dostać za te pieniądze. Dzięki wyjątkowo ciemnym poziomom czerni i wspaniałym podświetleniom jest to jeden z najlepszych sposobów oglądania wszystkiego – piłki nożnej lub innej. 65-calowy model jest również w sprzedaży z rabatem 500 USD.
  • Hisense H8 Quantum (55-calowy) za 479 USD (50 USD zniżki): Dobre, tanie telewizory stają się coraz łatwiejsze do zdobycia, a obecnie najlepszą ofertą jest ten wspaniały 55-calowy model firmy Hisense. To nie jest najbardziej błyskotliwy telewizor w historii, ale dzięki Android TV, kompatybilności z Alexą i technologii kropek kwantowych nadal będzie niesamowitym sposobem na oglądanie gry.
  • LG NanoCell 80 Series (75-calowy) za 997 USD (300 USD zniżki): Nie będziesz mógł pójść do domu swojego kumpla, aby przez chwilę oglądać jego duży ekran, więc równie dobrze możesz mieć własny ogromny. Ten 75-calowy model LG to teraz najlepsza oferta, z AirPlay do przesyłania strumieniowego z iOS, doskonałą technologią ekranu NanoCell firmy i jej magicznym pilotem typu “ wskaż i kliknij ” (jak pilot Nintendo Wii do telewizorów).
  • LG CX OLED (55-calowy) za 1350 USD (150 USD zniżki): OLED firmy Vizio oferuje najlepszy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki, ale jeśli chcesz tylko najlepszego obrazu, kropka, sprawdź CX OLED firmy LG (8/10, WIRED poleca). Jest nieco przeceniony i jest jednym z najlepiej wyglądających modeli, jakie kiedykolwiek widziałem. Działa również świetnie z konsolami nowej generacji, takimi jak PlayStation 5 i Xbox Series X, dzięki portom HDMI 2.1, które mogą obsługiwać 4K z prędkością do 120 klatek na sekundę.
  • Samsung TU-8000 (55-calowy) i soundbar HW-T650 za 796 USD (154 USD zniżki): Jeśli chcesz zmienić całą sytuację podczas oglądania, sprawdź ten pakiet firmy Samsung, który zawiera w pełni sprawny (nie nasz ulubiony, ale dobry!) Telewizor 4K wraz z soundbarem i bezprzewodowym subwooferem. Wystarczy je podłączyć i oglądać, jak grają.
  • Samsung Q70T (55-calowy) za 798 USD (202 USD zniżki): Jeśli chcesz wydać trochę więcej niż na powyższy model Hisense, sprawdź ten telewizor Samsunga, który ma lepsze przetwarzanie i podświetlenie dla lepszego obrazu i ma wbudowaną Alexę, co sprawia, że ​​wyszukiwanie aplikacji (lub czas nadchodzące gry).

Oferty soundbarów i subwooferów

TCL Soundbar i Sub

: TCL

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook