GryMediaNowości

10 wspaniałych gier do grania na nowym zestawie słuchawkowym VR 2020

Jeśli w te święta otrzymałeś zestaw słuchawkowy do wirtualnej rzeczywistości, gratulacje! Niezależnie od tego, czy masz nowo wydany Oculus Quest 2, jedną z kilku ostatnich jednostek obecnie wycofywanego Oculus Rift S, czy inny zestaw słuchawkowy, taki jak PlayStation VR, masz mnóstwo gier wideo, które możesz odkryć dzięki nowemu uchwytowi na głowę pokaz. Oto dziesięć gier, które osobiście lubię i uważam za warte Twojego czasu i pieniędzy.

Zebraliśmy nasze ulubione i najczęściej używane gry, aplikacje i rozrywkę. Sprawdź nasze propozycje aplikacji dla iPhone’y, Telefony z systemem Android, Komputery z systemem Windows, i Komputery Mac wyposażone w M1; nasze ulubione gry mobilne od Apple Arcade i Google Play Pass; i nasze najlepsze wybory dla komputery do gier, the PS5, Xbox One i Series X / S, Przełącznik Nintendo, i VR. Wymieniliśmy również nasze ulubione programy przesyłane strumieniowo Disney Plus, Hulu, ESPN Plus, i Netflix; trochę świetne książki science fiction; i ekscytujące nowe podcasty. (Uwaga: cena była aktualna w momencie publikacji, ale może ulec zmianie).

Okres półtrwania: Alyx

Zrzut ekranu z Half-Life: Alyx

Okres półtrwania: Alyx
: Valve

Tak, nie jest Half-Life 3. Ale fakt, że Okres półtrwania: Alyx Nawet istnieje jest naprawdę błogosławieństwem i jest wspaniałym dodatkiem do Pół życia franczyzowa. Akcja rozgrywa się pięć lat po wydarzeniach z Half-Life 2, kontrolujesz Alyx, której zadaniem jest wzięcie super broni należącej do imperium obcych.

Star Wars: Squadrons

Star Wars: Squadrons

Star Wars: Squadrons
: EA

Kiedy byłam małą dziewczynką, zawsze chciałam pilotować X-Wing. Pomyślałem, że to takie fajne, szybować w kosmosie i wysadzać z nieba Tie Fighters. Więc kiedy EA to ogłosiło Star Wars: Squadrons miałbym wsparcie VR, wiedziałem, że w końcu mogę spełnić moje marzenie z dzieciństwa.

To bardzo trudna gra i nie potrzebujesz do niej zestawu VR. Ale jest to również bardzo satysfakcjonująca gra, która w pełni mnie pochłonęła, gdy założyłem zestaw słuchawkowy wirtualnej rzeczywistości.

Prawdziwe wędkowanie VR

Prawdziwe wędkowanie VR

Prawdziwe wędkowanie VR
: Miragesoft

Kiedy dorastałem na wschodnim wybrzeżu Maryland, latem wędkarstwo było (i jest) bardzo popularnym zajęciem. Jest coś wspaniałego w rzucaniu żyłki z zimnym napojem w dłoni na wodzie oraz wyzwaniu i cierpliwości, jakie trzeba wykonać, aby wciągnąć rybę. Teraz, gdy jest zima, potrzebowałem czegoś, co wypełni tę pustkę, dopóki cieplejszy sezon nie wróci, i Prawdziwe łowienie VR nie zawodzi.

Void Racer: Extreme

Void Racer: Extreme

Void Racer: Extreme
: Coplanar Games

Void Racer: Extreme jest grą wyścigową science fiction, która daje mi ten sam przypływ adrenaliny, co w grach typu Wymazać lub Wektor sprintu i łączy to z estetyką podobną do tej z filmu tron. Jeśli szukasz szybkiej gry wyścigowej i uwielbiasz klimat science fiction, to jest to gra dla Ciebie.

Sny

Sny

Sny
: Media Molecule

Jasne, nie ma jeszcze prawdziwych gier na PS5, ale PlayStation VR wciąż ma solidną bibliotekę tytułów na PS4, które możesz sprawdzić, w tym tytuł tworzenia gry Media Molecule 2020 Sny. To nie jest gra wideo w tradycyjnym sensie – to bardziej gra o tworzeniu gier. Dreams zdecydowanie zachęca graczy do przyjęcia ich kreatywnej strony i byłbyś zaskoczony, jakiego rodzaju treści generowane przez użytkowników możesz tworzyć.

Rez Infinite

Rez Infinite

Rez Infinite
Obraz: Zwiększ doświadczenie

Rez Infinite to strzelanka napędzana techno z wysublimowaną i trippy grafiką, która jest naprawdę zapierającym dech w piersiach doświadczeniem. Został wydany praktycznie na każdym zestawie słuchawkowym do gier w wirtualnej rzeczywistości, dzięki czemu jest bardzo przystępny do grania.

Beat Saber

Beat Saber

Beat Saber
Obraz: Beat Games

Mimo że Beat Saber została pierwotnie wydana w 2019 roku, nadal jest to jedna z najlepszych gier VR na świecie i każdy właściciel zestawu VR musi tego doświadczyć. Gra rytmiczna, w której używasz pałeczek przypominających miecze świetlne, aby przecinać muzyczne rytmy? Nie możesz tego przebić. Gra została również rozszerzona do mnóstwa pakietów zawartości, które obejmują oryginalne piosenki i niektóre licencjonowane utwory takich zespołów jak Linkin Park i BTS.

VR Shoot Around

VR Shoot Around

VR Shoot Around
: BoninblueDesignLab

Wśród wielu rzeczy, których w tym roku przegapiłem z powodu pandemii, jest sport. Mianowicie możliwość pójścia na boisko do koszykówki i strzelania do obręczy. Po kilku pytaniach usłyszałem o naprawdę przyzwoitym tytule symulacyjnym VR o nazwie VR Shoot Around, i to nie zawiodło. Aha, czy wspomniałem, że ta gra kosztuje tylko 5 $?

Trover ratuje wszechświat

Trover ratuje wszechświat

Trover ratuje wszechświat
Obraz: Squanch Games

Podobnie jak kilka gier z tej listy, Trover ratuje wszechświat nie został wydany w 2020 roku (choć został wydany w tym roku dla Oculus Quest). Ta gra, opracowana przez Squanch Games, jest jednym z bardziej głupich tytułów dostępnych na zestawach VR. A jeśli jesteś fanem Rick i Morty, na pewno spodoba ci się ta gra – tak naprawdę stworzył ją Justin Roiland, jeden ze współtwórców tej serii.

Pixel Ripped 1995

Pixel Ripped 1995

Pixel Ripped 1995
: Wciągające doświadczenia ARVORE

Podobnie jak jego poprzednik, Pixel Ripped 1995 to swego rodzaju list miłosny do dekady, w której się rozgrywa: lat 90. To kontynuacja Pixel Ripped 1989 i sprawi, że każdy, kto dorastał w erze gier 16- lub 32-bitowych, poczuje nostalgię.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook