GryNowościTelefony

10 wspaniałych gier od 2020 roku na Twoją nową konsolę Xbox

Niezależnie od tego, czy niedawno kupiłeś, czy wkrótce planujesz kupić Xbox Series X lub Xbox Series S, czy też trzymasz się konsoli Xbox One, z pewnością fajnie jest mieć stos dobrych gier do grania. A jaki jest lepszy sposób na zrobienie tego niż wydawanie prawie żadnych pieniędzy? Poszczególne gry, choć czasem warte swojej ceny, mogą być drogie. Zamiast tego możesz uzyskać mnóstwo wartości z subskrypcji Game Pass Ultimate.

Za 14,99 USD miesięcznie (1 USD za każdy z pierwszych trzech miesięcy, jeśli jesteś nowym subskrybentem), wszechstronna subskrypcja Game Pass Ultimate zapewnia dostęp do rosnącej liczby gier do pobrania oraz ekskluzywnych rabatów na popularne gry. Otrzymujesz również możliwość pobierania gier na konsole i urządzenia z systemem Android.

Jeśli chcesz uruchamiać gry tylko na komputerze, możesz subskrybować podstawową subskrypcję Game Pass za 9,99 USD miesięcznie (1 USD za pierwszy miesiąc, jeśli jesteś nowym subskrybentem). Dzięki temu możesz również pobrać rosnącą liczbę gier.

W przypadku obu subskrypcji możesz uzyskać dostęp do gier EA, które wcześniej były dostępne tylko z oddzielną subskrypcją. Dają także możliwość grania w gry wieloosobowe online ze znajomymi (jeśli są obsługiwane). Rejestracja zapewni Ci natychmiastowy dostęp do sześciu z 10 poniższych gier (na wszelki wypadek uwzględniliśmy indywidualne ceny). Pozostałe wymienione tutaj, które nie są objęte Game Pass, warto jednak kupić samodzielnie.

Zebraliśmy nasze ulubione i najczęściej używane gry, aplikacje i rozrywkę. Sprawdź nasze propozycje aplikacji dla iPhone’y, Telefony z systemem Android, Komputery z systemem Windows, i Komputery Mac wyposażone w M1; nasze ulubione gry mobilne od Apple Arcade i Google Play Pass; i nasze najlepsze wybory dla komputery do gier, the PS5, Xbox One i Series X / S, Przełącznik Nintendo, i VR. Wymieniliśmy również nasze ulubione programy przesyłane strumieniowo Disney Plus, Hulu, ESPN Plus, i Netflix; trochę świetne książki science fiction; i ekscytujące nowe podcasty. (Uwaga: cena była aktualna w momencie publikacji, ale może ulec zmianie).

Yakuza: Like a Dragon

Yakuza: Like a Dragon
: Sega

Siódmy Yakuza Gra w serii to duże odejście od reszty. Jest to turowa gra fabularna (RPG), zamiast być prostym bijatykiem, który jest połączony z elementami RPG, tak jak inne gry z serii. Ale Jak smok zdecydowanie nie jest twoim przeciętnym RPG. Możesz swobodnie wędrować po fabularyzowanej wersji japońskiej dzielnicy Jokohama, spotykając po drodze dziwacznych ludzi i wykonując niezapomniane zadania.

Gra nie jest dostępna w ramach subskrypcji Game Pass, ale obsługuje funkcję Smart Delivery, więc uzyskasz lepszą wydajność, używając wersji gry na Xbox One na jednej z nowszych konsol Xbox.

Cyberpunk 2077

Widok z góry Night City w Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077
: CD Projekt Red

Według recenzji Adi Robertson, długo oczekiwana gra RPG z otwartym światem od CD Projekt Red była warta czekania. Jeśli chcesz zanurzyć się w świecie Night City w poszukiwaniu RPG, które jest obszerniejsze i głębsze niż większość innych gier, sprawdź tę.

Ta gra jest kompatybilna z Xbox One, a także konsolami Xbox Series X / S, chociaż odpowiednia wersja gry nowej generacji jest nadal w przygotowaniu i będzie dostępna jako bezpłatna aktualizacja dla osób, które kupiły grę.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 i 2 Remaster

THPS

Tony Hawk’s Pro Skater 1 & 2 Remaster
: Activision

Mój kolega Andrew Webster nazywa remake THPS 1 i 2 „doskonały remaster”. Jeśli masz jakieś sympatie do tych klasycznych tytułów skateboardingowych z czasów świetności oryginalnego PlayStation, jesteś winien to sobie. Zawiera większość tej samej muzyki, a skateparki i modele odtwarzaczy zostały zremasterowane zgodnie z dzisiejszymi standardami graficznymi.

Nie jest dostępna w ramach subskrypcji Game Pass, ale wersja gry na konsolę Xbox One jest kompatybilna z nowymi konsolami Xbox.

Ori and the Will of the Wisps

Ori and the Will of the Wisps

Ori and the Will of the Wisps
: Moon Studios

Najnowsza przygoda z Orim jest nawet lepszy niż oryginał. Oferuje podobnie doskonałą platformówkę, ale nowością w serii jest zaskakująco dobra walka w zwarciu. Zespół odpowiedzialny za grę stworzył niesamowite widoki, które będą wyglądać szczególnie dobrze na telewizorze 4K, a wszystko to będzie wyglądało fantastycznie w ruchu.

Ori and the Will of the Wisps jest dostępny na Xbox One w ramach subskrypcji Game Pass, a teraz dostępna jest wersja zoptymalizowana pod kątem działania na konsolach Xbox Series X / S, która odblokowuje liczbę klatek na sekundę, zapewniając płynniejszą rozgrywkę.

Gears Tactics

Gear Tactics
: Splash Damage Xbox Game Studios

Nie ma nic złego w tradycyjnym Gears gry z widokiem z perspektywy trzeciej osoby, takie jak doskonałe Biegi 5. Ale jeśli chcesz spróbować czegoś nowego, Gears Tactics przejmuje walkę i zamienia ją w grę turową, w której każdy ruch jest rzutem kostką. Będziesz musiał grać trochę mądrzej, upewniając się, że wspierasz każdą ze swoich postaci, aby nie dać się przytłoczyć na polu bitwy. Jak sugeruje tytuł, musisz być taktyczny.

Ta gra jest dostępna w ramach subskrypcji Game Pass, a posiadacze konsol Xbox Series X / S mogą cieszyć się zaktualizowaną wersją o zwiększonej wydajności.

Halo: The Master Chief Collection

Halo: The Master Chief Collection
: Xbox Game Studios

Halo: The Master Chief Collection

Ta lista nie byłaby oczywiście kompletna bez wyglądu Halo: The Master Chief Collection. W alternatywnym wszechświecie Halo Infinite prawdopodobnie znalazłby się na tej liście, ale niestety ta gra została opóźniona do późniejszego 2021 roku. Z lub bez niej, Kolekcja Master Chief jest niezbędna dla każdego fana strzelanek pierwszoosobowych. Zawiera oryginał Aureola w czwartej iteracji, wraz z Halo: ODST aby zakończyć pakiet.

Jest dostępny w ramach subskrypcji Game Pass i tak dalej Gears Tactics i Lub ja, został zaktualizowany, aby wyglądał jeszcze lepiej na najnowszych konsolach Xbox.

Przeznaczenie 2

Przeznaczenie 2
: Bungie

Przeznaczenie 2 to kolejne półtrwałe miejsce na naszych listach „najlepszych”, ponieważ Bungie stale je aktualizuje. Najnowsze rozszerzenie do pobrania, „Poza światłem, ”Został niedawno wydany, dodając do już tętniącej życiem listy rzeczy do zrobienia w grze. Jeśli lubisz strzelanki pierwszoosobowe i chcesz zanurzyć się w tym, jak to jest grać w grę MMO bez miesięcznych kosztów, sprawdź Przeznaczenie 2.

Gra podstawowa i nowa Poza światłem rozszerzenia są dostępne w ramach subskrypcji Game Pass. Bungie niedawno załatał Przeznaczenie 2 wyglądać i działać lepiej na konsolach Xbox Series X / S.

Forza Horizon 4

Forza Horizon 4
: Xbox Game Studios / Turn 10

Ta gra nie jest szczególnie nowa, ale jest wyjątkowa na tej liście. Forza Horizon 4 to symulator wyścigów, który pozwala jeździć w terenie w Wielkiej Brytanii, bez zbyt poważnego tonu gier, takich jak Gran Turismo lub nawet Forza Motorsport Gry. Niezależnie od tego, czy w przeszłości lubiłeś gry wyścigowe, Horyzont 4 to dobrze zaprojektowana gra, w którą fajnie jest wskoczyć na wyścig lub dwa, lub po prostu na bezmyślną jazdę.

Forza Horizon 4 jest dostępny w ramach subskrypcji Game Pass na wszystkie nowoczesne konsole Xbox i otrzymał łatkę dla konsol Series X / S, aby zwiększyć wydajność.

Efekt Tetris: połączony

Efekt Tetris: połączony

Efekt Tetris: połączony
Obraz: Ulepsz gry

Efekt Tetrisa jest doświadczeniem podobnym do zen, poślubiającym stacking Tetris z grą opartą na rytmie. Posiadanie tych dwóch razem może nie wydawać się dużo, ale jest to coś, czego powinieneś spróbować. Nowy, dostępny wyłącznie na Xbox (do lata 2021) Połączony wersja gry pozwala na rozgrywkę lokalną i sieciową, która nie była dostępna w oryginale Efekt Tetrisa.

Efekt Tetris: połączony jest dostępny w ramach subskrypcji Game Pass, więc Twoja subskrypcja pozwoli Ci od razu zacząć. Jest kompatybilna ze wszystkimi nowoczesnymi konsolami Xbox, w tym One i Series X / S.

Apex Legends

Apex Legends

Apex Legends
: EA / Respawn Entertainment

Najbardziej znana firma Respawn Entertainment Upadek Tytana i Star Wars Jedi: Fallen Order, ale jest to darmowa gra FPS Apex Legends jest pozycja obowiązkowa dla Twojej nowej konsoli Xbox. Podobny projekt do innych gier Battle Royale, takich jak Fortnite i PUBG, ta gra to konkurencyjna strzelanka, w której masz tylko jedną szansę wspiąć się na szczyt. Ale co ustawia Apex Legends poza tym jest płynna rozgrywka, satysfakcjonująca gra bronią i klasy postaci, z którymi będziesz się dobrze bawić eksperymentując.

Ta gra otrzymała niedawno łatkę nowej generacji, dzięki której działa lepiej na konsolach Series X / S.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook