Różności i nowinki technologia

100-watowy power bank Zendure to najniższa jak dotąd cena

Power bank Zendure SuperTank kosztuje dziś 100 USD w Wellbots, co jest najniższą ceną, jaką widzieliśmy, która nie wymaga kodu kuponu. Wysyłka jest bezpłatna i jest to zakup zwolniony z podatku również dla osób mieszkających poza stanem Nowy Jork. Najlepszą cechą tego akumulatora jest to, że może ładować urządzenia wymagające do 100 W (w tym 16-calowego MacBooka Pro i innych potężnych maszyn) w tym samym szybkim tempie, co ich fabryczne ładowarki, ale jest mniejszy i bardziej przenośny.

Zawiera baterię o pojemności 27 000 mAh 99,9 Wh (według Federalnej Administracji Lotniczej Federalnej Administracji Lotniczej to maksimum, które można legalnie wnieść na lot komercyjny) i obsługuje dwa porty USB-C, dwa porty USB typu A i wyświetlacz aby zobaczyć pozostałą pojemność baterii.

Spędziłem czas z tym modelem w 2019 roku, porównując go z kilkoma innymi na rynku, które również mogą dostarczyć dużo watów do naładowania energochłonnych urządzeń. SuperTank to najbardziej kompaktowy, przyjazny dla użytkownika model z całej gamy i nadal jest jednym z najlepszych dostępnych obecnie. Niedawno Zendure wypuścił SuperTank Pro za 250 USD, który ma taką samą pojemność i moc, ale z szybszymi portami USB-C i szczegółowym ekranem OLED.

Każdy SuperTank zawiera kabel USB-C na USB-C, ale jeśli masz iPada lub iPhone’a, sugeruję zakup wysokiej jakości plecionego kabla Zendure, który jest USB-C na Lightning. W Amazon kosztuje 10 USD.

Zendure SuperTank

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

To małe urządzenie wyglądające jak walizka to SuperTank, bank mocy 27 000 mAh, który obsługuje ładowanie do 100 W przez port USB-C PD. Posiada łącznie cztery porty i diodę LED pokazującą pozostały czas pracy baterii.

SuperTank (po lewej) obok ładowarki ściennej SuperPort.
: Amelia Holowaty Krales / The Verge

Oczywiście Zendure tworzy również urządzenie, które może pomóc SuperTankowi ładować się tak szybko, jak wypuszcza sok (ładowanie tak dużej baterii standardową ładowarką do telefonu 18W trwa wiecznie). Nazywa się to SuperPort i podłącza się do ściany, działając jak koncentrator USB. Posiada port USB-C o mocy 100 W PD do ładowania SuperTank (lub cokolwiek innego, co wymaga dużej mocy), port PD USB-C o mocy 18 W i kolejne dwa porty USB typu A o mocy 18 W. Zwykle 100 dolarów w Amazon, to 80 dolarów. Wystarczy kliknąć poniżej ceny na stronie produktu, aby wyciąć kupon o wartości 20 USD.

Od wczoraj kilku sprzedawców zaczęło odbierać nawet 200 USD na nowych telefonach Samsung Galaxy S21. Te pojawiły się zaledwie kilka tygodni temu i chociaż wydaje się zaskakujące, że tak szybko spadły ceny, jest to typowe dla telefonów Samsung. Jeśli nie złożyłeś zamówienia w przedsprzedaży, ale nadal jesteś zainteresowany odblokowaniem go za 100 USD za S21 lub 200 USD za S21 Plus lub S21 Ultra, sprawdź poniższe linki.

Samsung Galaxy S21 Ultra (128 GB, odblokowany)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Flagowy model z linii Galaxy S21 zawiera 6,8-calowy wyświetlacz OLED 3200 x 1440, obsługę rysika S Pen, 12 GB pamięci RAM i pięć czujników obrazu, w tym czujnik o rozdzielczości 108 megapikseli.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook