GryRTVTelefony

10,2-calowy iPad firmy Apple kosztuje do 70 USD w wyprzedaży w Czarny piątek w Best Buy

Best Buy oferuje parę świetnych okazji na niedawno wydanego 10,2-calowego iPada firmy Apple, z ofertami do 70 USD zniżki. Sprzedawca obniżył cenę podstawowego modelu o pojemności 32 GB o 50 USD, która obecnie kosztuje 280 USD w porównaniu do zwykłej ceny wywoławczej wynoszącej 330 USD. Tymczasem model 128 GB, który zalecamy większości osobom, jest o 70 USD mniejszy niż jego zwykła cena 430 USD przy 360 USD. To najniższa cena, jaką sprzedaje się model 128 GB od czasu jego premiery.

10,2-calowy iPad firmy Apple znajduje się na samym dole swojej oferty tabletów, ale nadal jest bardzo dobry w robieniu rzeczy, które iPady zawsze robiły dobrze. Tegoroczny model jest wyposażony w szybszy procesor A12 Bionic, co oznacza, że ​​tablet nadal działa szybko i żwawo, nawet jeśli jego wygląd zaczyna wyglądać na nieco przestarzały. Brakuje niektórych funkcji droższych iPadów, takich jak port USB-C lub ekran 120 Hz, ale w zależności od potrzeb może to nie mieć znaczenia. Oto, jak Dieter podsumował działanie tabletu w swojej recenzji:

„Kiedy go używam, nieustannie jestem pod wrażeniem tego, jak dobrze działa iPad i ile mogę z nim zrobić. Żaden inny komputer nie sprawia, że ​​przechodzenie od edytowania zdjęć przez granie w gry po relaks i oglądanie Netflix jest tak łatwe i przyjemne. I chociaż trzeba się trochę nauczyć, nawet ten iPad może być używany do prawdziwej pracy ”.

Apple iPad (2020)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Nowy iPad ósmej generacji firmy Apple z 32 GB pamięci wygląda dokładnie tak, jak poprzednia iteracja, ale ma szybszy procesor A12 Bionic.

Jeśli chcesz skorzystać z oferty, przejdź do witryny Best Buy. Oto link do modelu 32 GB, a tutaj link do wersji 128 GB. W przeciwnym razie zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych rabatach w Czarny piątek Best Buy, naszym podsumowaniem najlepszych ofert Apple w Czarny piątek oraz naszą stroną z najlepszymi ofertami na Czarny piątek na początku.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook