GryNowości

106 Absolutnie najlepszych ofert na Cyberponiedziałek (2020): Amazon, Walmart, Target itp.

To piękne nowe wyobrażenie skromnej głowicy prysznicowej z niskim przepływem ma czarującą historię pochodzenia. Mgła prysznicowa ma wyjątkowo niskie natężenie przepływu 1,35 galona na minutę, przy dużym pokryciu i zużywa około 45 procent mniej wody niż przeciętny prysznic. Polecam mieć zamkniętą kabinę prysznicową – w moim zestawie prysznicowym z wanną zasłona prysznicowa pozwalała na rozproszenie zbyt dużej ilości ciepła, aby zapewnić komfort.

Tushy Classic Bidet: 75 USD (34 USD zniżki)

Amazon, Huckberry (79 USD), Tushy (89 USD)

Bidety stały się popularnym sposobem na obejście niedoborów papieru toaletowego w 2020 r. Ale nawet gdy podaż TP znów zacznie płynąć, możesz pomyśleć o zmniejszeniu zużycia ze względu na wszystkie drzewa, z których je wytwarzano. WIRED starszy pisarz, Adrienne So, zrecenzowała jeden z nich na początku tego roku, a starszy redaktor Jason Kehe zachwycał się swoim Tushy w zeszłym roku, na długo zanim braki papieru toaletowego stały się problemem.

Czyste, zrównoważone mydło i środki czyszczące za 40 procent taniej

Sklep Cleancult

Cleancult tworzy jedne z najlepszych ekologicznych środków czyszczących. Otrzymasz zestaw pojemników do wielokrotnego napełniania, a także ekologiczne mydło do rąk, płyn do naczyń, uniwersalny środek czyszczący, płyn do prania i tabletki do naczyń. W zestawie znajdują się również mydła w kostce, kulki do suszenia i lejek. Produkty są pochodzenia roślinnego, fantastycznie pachną i są ogólnie dużo bardziej ekologiczne niż kupowanie nowych plastikowych butelek co miesiąc. Pamiętaj, że Cleancult działa na zasadzie subskrypcji i oferuje członkostwo w przypadku regularnych kartonów uzupełniających. Pamiętaj, aby zrezygnować z doładowań w swoim profilu w witrynie, jeśli wolisz czekać.

Biustonosz Kinflyte Freedom Posture za 83 USD (36 USD zniżki)

Kinflyte

Ten biustonosz pomoże Ci utrzymać proste plecy. Odzież Kinflyte jest wykonana z przetworzonych poliestrowych dzianin z pokonsumenckich plastikowych butelek, dzięki czemu jest również przyjazna dla środowiska. Żyłem w tych stanikach. Są super wygodne i schludne, z panelami kompresyjnymi i przyczepnym materiałem na ramionach, który zapobiega garbieniu się.

Etui na iPhone’a z recyklingu Nimble za 28 USD (12 USD zniżki)

Zwinny

To jedne z naszych ulubionych cienkich, przezroczystych etui na telefony, wykonane z przerobionych płyt kompaktowych!

Bagaż Solgaard za 200 USD (75 USD zniżki)

Sklep Solgaard

Tak bardzo spodobała nam się walizka Solgaard z twardą skorupą, że znalazła się ona nie tylko w naszym przewodniku po najlepszych produktach poddanych recyklingowi i recyklingowi, ale także w naszym przewodniku po najlepszych torbach. Recenzent WIRED, Louryn Strampe, uwielbia łatwość organizacji, dzięki wewnętrznej szafie przypinanej, która jest składana i wyjmowana. Jest trochę większy od przeciętnego bagażu podręcznego, ale Strampe stwierdził, że jest akceptowany przez większość linii lotniczych.

Część, którą lubimy najbardziej? Wewnętrzna podszewka wykonana jest z 5-kilogramowego plastiku pochodzącego z recyklingu, który został wyciągnięty z oceanu. Firma współpracuje również z Plastic Bank, organizacją non-profit, której misją jest wspieranie lokalnych społeczności w pozyskiwaniu plastiku z oceanu i recyklingu na własny użytek. Produkty nie zawierają również plastiku jednorazowego użytku.

Tentree TreeFleece Sweatpant za 54 USD (14 USD zniżki)

Tentree (męskie), Tentree (damskie

Nie musisz nosić spodni, gdy pracujesz w domu, ale te spodnie dresowe były przez wiele miesięcy celem redaktora WIRED, Juliana Chokkattu. Mówi, że są niesamowicie miękkie i wygodne, a jeszcze lepiej, są trwałe! Są wykonane z bawełny organicznej, poliestru z recyklingu i Tencelu, włókna z pulpy drzewnej. Tentree sadzi również drzewo przy każdym zakupie.

Oferty gier wideo

Przeczytaj wszystkie nasze propozycje dotyczące gier w Cyberponiedziałek tutaj.

Hades

Dzięki uprzejmości SuperGiant Games

Hades (Przełącznik Nintendo) za 20 USD (5 USD zniżki)

Nintendo

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook