Telefony

11 najlepszych ofert na Czarny piątek na urządzeniach Google (2020): Pixel, Nest, Stadia

Nie potrzebujesz ekranu w każdym pokoju, ale Nest Minis dodaje sposób, aby system Nest (wszystkie łączą się ze sobą) słyszał i odpowiadał, gdy jesteś z dala od głównego centrum. Jak zauważył Scott Gilberston z WIRED w swojej recenzji, nie oczekuj znakomitej jakości dźwięku podczas odtwarzania muzyki. To głośnik przeznaczony do komunikowania się z Tobą, a nie zastępujący Sonos.

Home Max za 150 USD (150 USD zniżki)

Best Buy, B&H Photo Video

Pokazuje już swój wiek w wieku trzech lat, ale w tej cenie Home Max jest nadal dobrą opcją, jeśli chcesz mieć inteligentny głośnik o stosunkowo dobrej jakości dźwięku, ale nie potrzebujesz ekranu. Starszy redaktor WIRED, Michael Calore, powiedział, że Home Max brzmiał fantastycznie, kiedy sprawdził go w 2017 roku, a jeśli już używasz Asystenta Google jako swojego ulubionego głosu AI w telefonie, to szczególnie dobrze integruje się z przepływem w inteligentnym domu.

Więcej ofert Smart Home

Nest Audio

: Google

Jeśli masz hub, możesz zbudować system inteligentnego domu za pomocą takich rzeczy, jak dzwonki do drzwi i termostaty. Najlepsze inteligentne urządzenia domowe zapewniają spokój ducha, niezależnie od tego, czy zwiększają bezpieczeństwo, czy automatycznie dostosowują system HVAC w domu, aby zaoszczędzić pieniądze. Kto by pomyślał, że w końcu będziesz mógł mieć oko na swój dom, nawet gdy jesteś setki lub tysiące mil stąd?

Nest Hello za 179 USD (50 USD zniżki)

Google

Dobrze jest wiedzieć, kto dzwoni, zanim jeszcze wstaniesz – zwłaszcza jeśli nie lubisz otwierać drzwi nieznajomym. Transmisja wideo na żywo Hello umożliwia również rozmowę i słuchanie każdego, kto tam jest, a także dzięki aplikacji, gdy nie ma Cię w domu. Jeśli płacisz za subskrypcję Nest, możesz przechowywać filmy w chmurze, dzięki czemu podwaja się jako kamera bezpieczeństwa z przodu drzwi.

Router WiFi Nest za 139 USD (30 USD zniżki)

Walmart, Best Buy, Google

Jeśli jesteś po szyję w ekosystemie Asystenta Google i chcesz czegoś, co będzie łatwo grać z Twoim systemem inteligentnego domu zorientowanym na Google, Scott Gilberston z WIRED mówi, że Nest WiFi jest dla Ciebie. Ma tylko jeden port Ethernet i nie obsługuje szybszego, przyszłego Wi-Fi 6 (chociaż niewiele urządzeń obsługuje jeszcze Wi-Fi 6). Siła routera Nest WiFi nie leży w specyfikacji premium dla entuzjastów wymagających użytkowników, ale w jego prostocie dla mas.

Nest Learning Thermostat za 199 USD (50 USD zniżki)

Google

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook