Nowości

11 najlepszych sprzedaży i ofert materacy na Święto Pracy (2020)

Wygodny, spokojny sen nocny jest ważny, zwłaszcza gdy mamy do czynienia ze skutkami globalnej pandemii, dystansem społecznym i kwarantanną w godzinach czuwania. Na szczęście dla Ciebie, nasi recenzenci wylegiwali się, wskakiwali i spali na ponad 30 topowych materacach piankowych i hybrydowych (indywidualnie owinięte sprężyny + pianka), które możesz zamówić online, aby znaleźć najlepsze opcje. Możesz przeczytać wszystko o naszych testach w WIRED Najlepszy materac, jaki można kupić w pudełku przewodnik.

Jeśli jesteś gotowy, aby uderzyć w pościel w nowym łóżku, weekend pierwszomajowy (i kilka dni wcześniej) to szczególnie dobry czas, aby skorzystać ze zniżki na nowe łóżko w pudełku. Prawie wszystkie nasze typy są w tym roku w sprzedaży. Rabaty nie niszczą łóżka, ale są lepsze niż normalnie. Wszystkie ceny dotyczą materacy typu queen size. Mniejsze i większe rozmiary są również przecenione.

Poprzez Święto Pracy możesz dostać jeden pełny rok WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Subskrypcje pomagają również wspierać naszą codzienną pracę.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Najlepsze oferty materacy

Helix Midnight Luxe

: Helix Sleep

Najlepszy luksusowy materac

Helix Midnight Luxe Hybrid za 1599 USD (200 USD zniżki)

Użyj kodu LDS200 przy kasie za tę zniżkę na królową Luxe. Ten Helix ma pluszową górę z odpowiednią ilością amortyzacji, dzięki różnorodnym wysokiej jakości piankom i podkładowi z indywidualnie nawiniętymi sprężynami pod nimi. Jest to jedno z najwygodniejszych łóżek, z jakich korzystaliśmy, i jest warte dodatkowych kosztów, jeśli pozwala na to budżet. Pudełko zawiera również dwie bezpłatne poduszki. Jeśli zamówisz rozmiar mniejszy niż królowa, użyj kodu LDS150 aby uzyskać zniżkę w wysokości 150 USD, a jeśli jest tańsza niż 1250 USD, użyj kodu LDS100 za obniżkę ceny o 100 USD.

Allswell Supreme

: Allswell

Najlepszy materac poniżej 1000 USD

Allswell Supreme Hybrid za 837 USD (147 USD zniżki)

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook