Różności i nowinki technologia

11 wczesnych ofert na sprzęt przyjazny dla Ziemi (2020)

Cieszenie się naszymi parkami i terenami publicznymi jest sposobem, w jaki tysiące Amerykanów, w tym ja, są wprowadzane w dzicz i coraz bardziej ją kochają. Projekt Parks sprzedaje towary, współpracuje z artystami i zbiera fundusze dla partnerskich organizacji non-profit, takich jak National Park Foundation i Yellowstone Forever. Jej produkty są również wytwarzane w zakładach prowadzonych w sposób bardziej zrównoważony niż niektórzy producenci odzieży.

Wszystkie ubrania Parks Project w Huckberry są tańsze o 25% do 2 grudnia. Alternatywnie, możesz też kupić ukochanej osobie przepustkę Parks Pass lub przekazać darowiznę bezpośrednio na rzecz National Park Foundation w jej imieniu. Przebywanie na zewnątrz to także świetny sposób na nawiązywanie kontaktów towarzyskich przy zachowaniu dystansu towarzyskiego!

Plecak Cotopaxi

: Cotopaxi

Plecak Tarak Del Día firmy Cotopaxi wykorzystuje zmieniony materiał (70 USD, 30 USD zniżki)

Cotopaxi

Jestem wielkim fanem Cotopaxi. Motto tego producenta toreb i odzieży brzmi „Czyń dobrze” i wydaje się, że radzi sobie w tym o wiele lepiej niż większość. Jeden procent zysków jest przeznaczony na dotacje i organizacje non-profit w sześciu krajach, które koncentrują się na walce z ubóstwem i rozwojem społeczności. Kolekcja Cotopaxi Del Día jest wytwarzana z resztek resztek z serii produkcyjnych innych firm. Każdy pracownik może wybrać i złożyć jedyne w swoim rodzaju torby, które przyciągają wzrok, a co najważniejsze, są niezwykle wszechstronne, trwałe i lekkie.

Tarak Del Día to jeden z moich ulubionych lekkich, szybkich plecaków, który można dostosować do wędrówki lub szybkiego wypadu do miasta, dodając lub usuwając piankową ramę, paski kompresyjne lub pas biodrowy. Ale jeśli możesz poczekać do Cyberponiedziałku, Cotopaxi dorzuci Luzon Del Día wraz z zakupem puchowych kurtek i kamizelek Fuego, które również będą o 30 procent taniej. (Rozmiary są obecnie bardzo ograniczone, ale uwielbiam również sweter Libre, który utrzymuje ciepło moich ramion, ale ma oddychający panel tylny do uprawiania turystyki pieszej, jazdy na nartach lub jazdy na rowerze w zimnie).

Szafa podręczna Solgaard

: Solgaard

Bagaż Solgaard jest częściowo wykonany z plastiku oceanicznego i butelek (220 USD, 55 USD zniżki)

Sklep Solgaard

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook