GryOprogramowanie

12 najlepszych minigier wszechczasów: wędkowanie w Zeldzie, Gwint i nie tylko

Blade Runner jest dostępne na GOG (PC)

Project Gotham Racing 2 (2003)

Wojny geometryczne

Niezwykle popularna gra wyścigowa dostępna wyłącznie na konsolę Xbox, Project Gotham Racing 2 wylądowałem w 2003 roku. Spędziłem tygodnie grając w to, częściowo dlatego, że zawierał wyścig w moim rodzinnym Edynburgu. Dopiero znajomy powiedział mi, żebym poszedł do garażu i wypróbował znaleziony przeze mnie salon gier Wojny geometryczne. To zachwycająco intensywna i chaotyczna strzelanka wielokierunkowa z widokiem z góry, która mi przypomniała Robotron. Byłem uzależniony.

Wojny geometryczne był na tyle popularny, że stworzył serię, w tym samodzielną kontynuację Geometry Wars: Retro Evolved na Xbox 360 i Steam (PC). Późniejsze wydania trafiły również na konsole Nintendo i PlayStation.

Final Fantasy X (2001) i Final Fantasy VIII (1999)

Blitzball i Triple Triad

: Kwadrat

Niewiele serii gier może się równać z epicką skalą Final Fantasy, w którym znajduje się wiele minigier. Dwa z najlepszych to Blitzball i Triple Triad. Blitzball to dziwaczny, złożony sport podwodny z pełnym kontaktem, który jest niezwykle popularny w kraju Final Fantasy X. Wybierz grę i łatwo będzie mieć obsesję na punkcie zebrania najlepszego zespołu do wygrywania turniejów.

Triple Triad to strategiczna gra karciana, która po raz pierwszy pojawiła się w Final Fantasy VIII. Jest łatwy do uchwycenia, ale zbudowanie dobrej talii zajmuje trochę czasu i jest wystarczająco dużo strategicznej głębi, aby cię wciągnąć. Jedną z innych fajnych rzeczy w Triple Triad jest to, że możesz rzucić wyzwanie prawie każdemu NPC na świecie.

Kierowca (1999)

Survival Cops Chase

W tej pełnej akcji grze samochodowej na oryginalną PlayStation wcielasz się w rolę tajnego policjanta Johna Tannera i zlecono ci infiltrację syndykatu przestępczego, udając najlepszego kierowcę ucieczki. Jeśli udało ci się ominąć szalenie frustrujący samouczek i opuścić parking, przekroczył granice dzięki rozległym mapom obejmującym Miami, San Francisco, Los Angeles i Nowy Jork.

Grając jako Tanner, masz możliwość wyboru różnych trybów jazdy, które działają jak mini-gry, takie jak wyścigi na punktach kontrolnych. Ale Survival był dla mnie najlepszym wyborem. Zarozumiałość jest prosta: wyzwaniem jest pozostanie przy życiu tak długo, jak to możliwe, ponieważ niekończąca się liczba radiowozów próbuje zepchnąć cię z drogi.

Fallout 4 (2015)

Aplikacja Pip-Boy Hackowanie terminali

: Bethesda

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook