Gry

12 najlepszych ofert ekspresów do kawy na Amazon Prime Day (2021)

Podczas pokrywania Amazon Prime Day, jest kilka rzeczy, których potrzebujesz, a na szczycie listy jest kawa. Niewiele rzeczy w życiu jest lepszych niż zapach świeżej kawy o poranku (lub o 3 nad ranem ET). Uwielbiamy kawę w WIRED. Pisaliśmy o kawie robotach, młynkach do ziaren, przenośnych ekspresach do kawy, a nawet chropowaty Francuskie prasy i, szczerze mówiąc, lista jest nieskończona. Dobre wieści? Kilka naszych ulubionych gadżetów i akcesoriów do kawy jest w sprzedaży na Amazon Prime Day i zaokrągliliśmy je.

Przed zaparzeniem pierwszej filiżanki koniecznie przeczytaj nasz przewodnik dotyczący robienia lepszej kawy w domu. Możesz zdobyć najbardziej wymyślną maszynę na świecie, ale najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest użycie świeżej fasoli. Jeśli nie masz jeszcze lokalnego punktu odbioru świeżych ziaren, mamy przegląd naszych ulubionych usług subskrypcji kawy, które mogą dostarczyć świeżo paloną kawę prosto do Twoich drzwi. Poniżej wymieniliśmy jedną z tych usług subskrypcji.

Historie pierwszego dnia WIRED

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Jeśli jesteś w podróży

Przenośny ekspres do kawy Wacaco Pipamoka

: Wacaco

Przypnij kupon na stronie, aby zobaczyć zniżkę przy kasie. Wolisz łagodną kawę od mocniejszych naparów? To najlepszy przenośny ekspres do kawy do tego zadania. To zaparzacz próżniowo-ciśnieniowy. Wystarczy napełnić komorę kawą, a izolowaną karafkę wodą, a następnie wrzucić komorę do wody i poczekać, aż opadnie na dno. Gdy bąbelki powietrza znikną, przekręć mechanizm parzenia, a w dolnej części, która pełni funkcję kubka, znajdziesz świeżą kawę. Ten film daje dobre wyobrażenie o tym, jak to działa.

Oto kolejny świetny przenośny ekspres do kawy, szczególnie jeśli wolisz korzystać z prasy francuskiej. Jest to najlżejsza i najprostsza ze wszystkich francuskich pras testowanych przez naszego recenzenta Scotta Gilbertsona i wytwarza najmniejszą ilość osadu, dzięki czemu nie pozostaje ziarnisty smak. Ma podwójne ścianki i jest izolowana próżniowo, dzięki czemu Twoje napoje będą gorące lub zimne przez kilka godzin.

Szerokie usta tego 16-uncjowego kubka podróżnego pozwalają cieszyć się wyglądem i zapachem kawy podczas picia. Wnętrze jest pokryte ceramiką, więc nie musisz mieć do czynienia z metalicznym posmakiem, a matowa powierzchnia dobrze się trzyma. Jest szczelny, choć może nie pasować do większości samochodowych uchwytów na kubki. Wersja 8 uncji jest również w sprzedaży za 22 USD (6 USD zniżki).

Jeśli jesteś w domu

Ekspres do kawy Oxo Brew na 8 filiżanek

: Oxo

Ten zaparzacz nablatowy (9/10, zaleca WIRED) może zaparzyć do ośmiu filiżanek kawy. Dodaj wodę na górę, kawę w koszu, a przepłynie prosto do karafki. Zaparzy się we właściwej temperaturze przez odpowiedni czas, a jeśli chcesz zrobić tylko jedną filiżankę, możesz skorzystać z akcesorium przelewowego.

Jeśli pragniesz precyzji

Ekspres do kawy Flair Signature

: JEFFREY MICHAEL WALCOTT/Flair

Nie jest to najbardziej przenośny ekspres do kawy (jest też ciężki), ale wyprodukował jedne z najlepszych ekstrakcji spośród wszystkich testowanych przez nas przenośnych ekspresów do kawy. Jest prosty w użyciu — wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi w tym filmie od firmy — łatwy do czyszczenia i pozwala na wiele eksperymentów.

Zaparzenie doskonałej filiżanki kawy sprowadza się do precyzji. Musisz ustawić odpowiednią temperaturę wody, objętość, jakość ziarna, wielkość mielenia i wagę fusów. Ten młynek Oxo dba o dwa ostatnie punkty, ponieważ ma wbudowaną skalę. Ustaw rozmiar mielenia, wybierz wagę i gotowe. Wyłączy się po zakończeniu. Nie bez powodu znajduje się w naszym zestawieniu najlepszych młynków do kawy.

Masz już młynek? Taka standardowa waga kuchenna będzie działać. Jest wodoodporny, a cztery bardzo precyzyjne czujniki obciążenia są dokładne z dokładnością do 0,1 uncji. Może ważyć od 0,1 uncji do 22 funtów.

Jeśli kochasz Cold Brew

Primula Burke

pierwiosnek

Wolisz kawę na zimno? To nasz ulubiony ekspres do kawy na zimno. Daje około 32 uncji kawy za jednym razem. Wystarczy wrzucić do kosza grubo mieloną kawę i powoli wlewać przez nią wodę. Następnie pozostaw w temperaturze pokojowej lub w lodówce na 24 godziny i to wszystko. Dyrektor recenzji WIRED, Jeffrey Van Camp, mówi, że uzyskana kawa jest „gładka i aromatyczna bez zbytniej goryczy” lub osadu.

Jak odkrył Jeffrey Van Camp, robienie cold brew za pomocą francuskiej prasy nie zawsze daje dobre rezultaty. Ale Secura okazała się do tego dobrze przystosowana, zapewniając bogaty smak. Nadal może być odrobinę gorzka i chropowata, więc Primula powyżej to sposób na najlepsze rezultaty na zimno, ale Secura to nadal świetna opcja, jeśli chcesz zrobić gorącą kawę z prasy francuskiej i zimny napar.

Jeśli potrzebujesz szybkości

Keurig K-Cafe

: Keurig

Dostępność tego Keuriga waha się w Amazon, ale jest to również w Target za 170 USD (20 USD zniżki). Keurigs ma złą reputację w świecie kawy, ale nie bez powodu. Jednorazowe kubki K-Cup są szkodliwe dla środowiska, a sama kawa zwykle nie smakuje tak dobrze. Ale są proste w użyciu i szybkie. Naprawdę podoba nam się K-Café (8/10, zaleca WIRED), która nadal mieści filiżanki K-Cup, ale wbudowany automatyczny spieniacz do mleka ułatwia przygotowanie latte lub cappuccino.

Ta kompaktowa maszyna jest jedyną w tym zestawieniu, której nie testowaliśmy, ale niska cena jest zbyt kusząca, aby jej nie uwzględniać. Dodatkowo wygląda ładnie! Wskocz do K-Cup, a wystrzeli w mgnieniu oka 6- lub 12-uncjowy kubek.

Jeśli chcesz mieć opcję Keurig, która może również zrobić mrożoną kawę, wypróbuj K-Elite, która jest w sprzedaży za 130 USD (40 USD zniżki) w Target.

Jeśli potrzebujesz lepszej fasoli

Subskrypcja kawy Trade

: Handel kawą

Jednym z pierwszych kroków, które powinieneś zrobić podczas ulepszania swojej gry kawowej, jest użycie świeżych ziaren kawy. Możesz wyszukać lokalne palarnie lub skorzystać z usługi subskrypcji kawy, aby dostarczyć świeżo palone ziarna do swoich drzwi. Handel jest naszą ulubioną usługą ze względu na jej ogromną różnorodność: dostarcza ziarna z butikowych palarni w całych Stanach Zjednoczonych. Możesz wypełnić ankietę, aby znaleźć odpowiedni rodzaj fasoli, a nawet oferuje bezkofeinową. Ta promocja nie jest nowa, ale otrzymujesz 30 procent zniżki na pierwszą torbę. Subskrypcja kosztuje zwykle 12 USD za 12-uncjową torbę miesięcznie.


Strony sprzedaży detalicznej

Jeśli chcesz sam sprawdzić więcej ofert, oto kilka linków do wyprzedaży w tym tygodniu.

Historie pierwszego dnia WIRED

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook