GryRTV

12 najlepszych ofert materacy na Czarny piątek (2020): Helix, Purple, Allswell

Allswell (firmy Walmart) ma ładne materace w tej cenie. Luxe jest podobny do standardowej hybrydy (która nie jest obecnie w sprzedaży, ale wciąż kosztuje tylko 375 USD), z trzema dodatkowymi warstwami pianki i dodatkowym górnym pokryciem. Obie są hybrydami z pełnym łożem z indywidualnie owiniętymi wewnątrz sprężynami, aby zapobiec przenoszeniu ruchu.

Wypróbowaliśmy również i pokochaliśmy Materac hybrydowy Allswell Supreme (738 USD, 246 USD zniżki), który jest w sprzedaży za około 750 USD. Oferuje pluszowość, której nie znajdziesz, dopóki nie zaczniesz uderzać w materace za 1200 USD. Użyj kodu TURCJA25 aby uzyskać tę zniżkę.

To kolejny nasz ulubiony. To nie jest całkiem tak luksusowy jak Helix, ale o kilkaset dolarów mniej. Redaktor recenzji, Jeffrey Van Camp, wracał do tego materaca podczas testów, ponieważ stał się miękki, ale twardy, z wystarczającą redukcją nacisku.

Jeśli zastanawiasz się, co oznacza „hybryda”

Większość materacy, które zamawiasz online, jest wykonana z pianki memory o różnej gęstości i dociera do Twoich drzwi zapakowana próżniowo, zwinięta w pudełko. Niektóre są wykonane tylko z trzech do pięciu warstw pianki z pamięcią, ale nasze ulubione modele to zazwyczaj materace „hybrydowe”. Hybrydy mają również setki (czasem ponad 1000) indywidualnie owiniętych sprężyn umieszczonych pomiędzy tymi warstwami pianki z pamięcią kształtu. Daje im to jedne z najlepszych cech tradycyjnych materacy sprężynowych i nowszych modeli pianek z pamięcią kształtu. Zwykle są bardziej pomocne, a cewki pomagają w przepływie powietrza, więc czasami pozostają odrobinę chłodniejsze w nocy.

Więcej ofert materacy

Przeczytaj nasze najlepsze materace w przewodniku po pudełku aby dowiedzieć się więcej o wszystkich tych materacach. Wypróbowaliśmy je wszystkie.

: Layla

Prawie wszystkie inne materace, które wypróbowaliśmy i poleciliśmy, są również w sprzedaży. Niektóre z nich obejmują dodatkowe akcesoria, takie jak poduszki, prześcieradła i ochraniacz na materac.

 • Dwustronny materac piankowy Layla za 899 USD (150 USD zniżki): Nie jesteś pewien, czy wolisz bardziej miękkie czy twardsze materace? Z tą Laylą dostajesz jedno i drugie. Dodatkowo, ta oferta zapewnia dwie bezpłatne poduszki, prześcieradła z mikrofibry i ochraniacz na materac.

 • Miętowy materac piankowy Tuft & Needle za 796 USD (199 USD zniżki): Ten materac w jakiś sposób odpręża i podtrzymujący, pomimo wierzchniej warstwy pianki, która pozwala trochę się zatopić. To też się chłodzi.

 • Materac piankowy Tulo za 343 USD (356 USD zniżki): To świetna wyprzedaż na materac, który jest już o połowę tańszy od konkurencji przy normalnej cenie. Z tym modelem możesz wybrać poziom jędrności.

 • Naturalny materac brzozowy za 1299 USD (200 USD zniżki): Użyj kodu BLACKFRIDAY200 za tę ofertę na bardziej przyjaznej dla środowiska opcji. Jest wykonany przez Helix (firmę, która produkuje nasz ulubiony materac) i jest wygodny i sprężysty, ale nie jest tak fajny. W ramach tej oferty otrzymasz również dwie poduszki.

 • Luksusowy materac hybrydowy DreamCloud za 899 USD (200 USD zniżki): To dobra cena na kolejny luksusowy materac, który znalazł się na naszej liście wyróżnień. Ma grubą poduszkę podobną do naszej ulubionej, Helix Midnight Luxe. Otrzymasz również dwie poduszki, zestaw prześcieradeł i ochraniacz na materac.

 • Materac piankowy Nectar Sleep za 800 USD (398 USD zniżki): Jest to dobra opcja dla osób śpiących na boku, ponieważ ma klasyczny uścisk z pianki z pamięcią kształtu. W ramach tej oferty otrzymasz również dwie poduszki, zestaw prześcieradeł i ochraniacz na materac.

 • Fioletowy materac za 1049 USD (100 USD zniżki): Purpurowy to jedno z naszych wyróżnień. Nie jest tak wygodny jak materac hybrydowy, ale ma wyjątkowy chłód Jell-O-ey. Możesz zaoszczędzić 200 USD, jeśli dostaniesz również dwie poduszki, prześcieradła i ochraniacz na materac, ale wszystkie trzy są nadal drogie za kolejne 316 USD.

 • Materac hybrydowy Casper za 1036 USD (259 USD zniżki): Nadal nie wiesz, jaki materac jest dla Ciebie? To prawdopodobnie bezpieczny zakład. Casper był firmą, która wiele lat temu pomogła w zapoczątkowaniu trendu dotyczącego łóżek w pudełku, a jej doświadczenie pokazuje. Nie testowaliśmy ulepszenia tego materaca 2020, ale model 2019 jest jednym z naszych ulubionych. Jest wygodny, z indywidualnie owiniętymi cewkami, które zapewniają sprężystość, wsparcie i przepływ powietrza. Pamiętaj, aby wybrać opcję Hybrydowa na stronie zakupu. Oryginalny model całkowicie piankowy – który pojawia się na stronie jako pierwszy – nie jest tak wygodny.

 • Oryginalny materac Leesa za 849 USD (150 USD zniżki): Wolimy Leesa Hybrid od tej całkowicie piankowej opcji, ale jest to wygodny i tańszy model. Uważamy, że jest wygodniejszy niż oryginalny Casper.

Strony sprzedawców w Czarny piątek

Oto niektóre z innych ważnych sprzedaży, które mają obecnie miejsce. Zapoznaj się z naszymi wskazówkami na Czarny piątek, aby uzyskać więcej porad.


Więcej świetnych historii WIRED

 • ? Chcesz otrzymywać najnowsze informacje o technologii, nauce i nie tylko? Zapisz się do naszego newslettera!
 • Dziwna i pokręcona opowieść o hydroksychlorochinie
 • Zepsułem komputer aktualizacją BIOS-u. Ale jest nadzieja!
 • Jak uciec z tonącego statku (np Tytaniczny)
 • Przyszłość McDonald’s jest na pasie dla zmotoryzowanych
 • Nieliczni, zmęczeni, programiści open source
 • ? Gry WIRED: Uzyskaj najnowsze wskazówki, recenzje i nie tylko
 • ? Ulepsz swoją grę roboczą dzięki ulubionym laptopom, klawiaturom, alternatywom do pisania i słuchawkom z redukcją szumów naszego zespołu Gear

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook