Gry

13 najlepszych ofert weekendowych: laptopy, smartwatche, gry na Switch i nie tylko

Stało się mimowolny tik narzekania na pozostawanie w domu w dzisiejszych czasach. Jednak tam, gdzie mieszkam, nie ma nic nowego w pozostaniu w domu w styczniu. Ziemię zawsze pokrywa biały materiał, a moje stopy stają się niebieskie, kiedy noszę sandały. Dziwne. Ale o to chodzi, pozostanie w domu może być tak ekscytujące, jak tylko chcesz. To zależy od Ciebie. Sprawdź oferty gier, gadżetów i innego sprzętu, aby zimowa hibernacja była łatwiejsza do zniesienia.

Oferta specjalna dla czytników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować naszą codzienną pracę.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Oferty techniczne

Apple Watch Series 6

: Apple

  • Apple Watch Series 6 GPS za 339 USD (60 USD zniżki): Seria 6 to najnowszy smartwatch Apple i nasz ulubiony smartwatch dla każdego, kto ma iPhone’a. Jeśli nadal jest to zbyt drogie, przeczytaj nasz przewodnik Best Apple Watch, aby zobaczyć więcej opcji.
  • Garmin Fenix ​​6X Pro za 695 USD (55 USD zniżki): Jeśli szukasz zegarka sportowego, który potrafi wszystko – poważnie, prawie wszystko – Garmin Fenix ​​6X Pro (8/10, WIRED poleca) jest najlepszym rozwiązaniem.
  • Klawiatura Apple Magic Keyboard do iPada Pro 11 cali (2. generacji) za 199 USD (100 USD zniżki): Klawiatura Apple Magic Keyboard to świetna klawiatura dla iPada Pro, ale jest o wiele za droga. Ta umowa trochę w tym pomaga. Aby poznać inne alternatywy klawiatury, przeczytaj nasz przewodnik po najlepszych akcesoriach do iPada.
  • Google Pixel 4A 5G za 459 USD (40 USD zniżki): Jeśli szukasz świetnego telefonu z Androidem poniżej 500 USD, Pixel 4A 5G jest jednym z naszych ulubionych i powinien znajdować się na szczycie Twojej listy. Polecamy też inne świetne tanie telefony.
  • Lenovo Thinkpad L13 Yoga za 974 USD (524 USD zniżki): Ten 13-calowy Thinkpad 2 w 1 jest wyposażony w procesor Intel Core i7 11. generacji, 16 gigabajtów pamięci RAM, 512-gigabajtowy dysk SSD oraz Thinkpad Pen Pro do szkicowania i notatek.
  • Lenovo Ideapad Flex 5 za 590 USD (180 USD zniżki): Jeśli nie potrzebujesz mocy powyższego Thinkpada, ten Ideapad jest bardziej przystępną ceną. Procesor to Intel Core i5, a pamięć RAM została zmniejszona do 12 gigabajtów, ale nadal masz 512-gigabajtowy dysk SSD i konstrukcję 2 w 1.

Oferty domowe i audio

: Adorama

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook