Różności i nowinki technologia

13 świetnych ofert w Best Buy, Target i innych rywali Amazon Prime Day

Jest Prime Day z powrotem, a Amazon ma wiele rabatów, podobnie jak jego konkurenci. Zebraliśmy odpowiednie oferty z Walmart, Target, Best Buy i innych sklepów. Nie będziesz potrzebować członkostwa, aby robić zakupy w tych wyprzedażach, ale ty powinien pamiętaj, że to dopiero początek świątecznego sezonu zakupowego. Do Czarnego Piątku i Cyberponiedziałku pozostało niewiele ponad miesiąc. Będziemy też omawiać te wyprzedaże.

Uwaga: Przebijamy przedmioty, które się wyprzedają lub wzrost ceny w miarę aktualizowania tego przewodnika. Rabaty czasami wracają szybko, więc sprawdź sam. Będziesz potrzebować subskrypcji Amazon Prime, aby uzyskać większość tych ofert.

Pokrycie WIRED Prime Day

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Najlepsze oferty zakupu

: Beats

Najwyraźniej Best Buy zaczyna wcześnie swoje oferty w Czarny piątek. Do 14 października dostępne są dobre rabaty. Pamiętaj tylko, że te oferty (i nie tylko) pojawią się ponownie w przyszłym miesiącu.

Oferty docelowe

: Bose

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook