Nowości

14 najlepszych ofert materacy na Cyber ​​poniedziałek (2020): Helix, Allswell, Leesa

Nigdy nie powinieneś zapłacić pełną cenę za materac. Są w sprzedaży tak często, że mamy trudności ze śledzeniem ich cen detalicznych. Wystarczy poczekać kilka tygodni (jeśli tak), aby znaleźć je ze zniżką. Teraz jest jeden z tych czasów. Jeśli potrzebujesz lepszego snu, prawie każdy materac, który nam się podoba, jest w promocji w Cyberponiedziałek. Wszystkie podane ceny dotyczą rozmiaru królowej.

Jeśli nie masz pojęcia, od czego zacząć, zapoznaj się z naszym pełnym przewodnikiem po Najlepsze materace w pudełku aby lepiej zrozumieć, czego szukasz.

Oferta specjalna dla czytników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować naszą codzienną pracę.

Zaktualizowano 30 listopada: Cyberponiedziałek! Dodaliśmy nowe oferty z Brooklyn Bedding i Eight Sleep, a także zaktualizowane kody kuponów.

WIRED Wczesne pokrycie Cyberponiedziałku

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Materace hybrydowe vs. piankowe

Większość materacy, które zamawiasz online, jest wykonana z pianki memory o różnej gęstości i dociera do Twoich drzwi zapakowana próżniowo, zwinięta w pudełku. Niektóre są wykonane tylko z trzech do pięciu warstw pianki z pamięcią, ale nasze ulubione modele to zazwyczaj materace „hybrydowe”. Hybrydy mają również setki indywidualnie owiniętych sprężyn umieszczonych pomiędzy warstwami pianki. To daje im jedne z lepszych cech tradycyjnych materacy sprężynowych i nowsze modele pianki z pamięcią. Zwykle są bardziej wspierające, a cewki pomagają w przepływie powietrza, więc w nocy zwykle śpią chłodniej.

Nasze ulubione oferty materacy

: Helix Sleep

Helix Midnight Luxe to nasz ulubiony materac. Pluszowy top ma idealną amortyzację i jest po prostu wygodny – i wart dodatkowych kosztów, jeśli możesz sobie na to pozwolić. Aby uzyskać 200 $ zniżki na rozmiar królowej, użyj kodu CYBERMONDAY200 przy kasie. Jeśli zamówisz rozmiar mniejszy niż królowa, użyj kodu CYBERMONDAY150 za 150 $ zniżki na zamówienia o wartości 1250 $ lub więcej lub użyj CYBERMONDAY100 za rabat na zamówienie 600 $. W zestawie znajdują się dwie bezpłatne poduszki.

★ Najlepsza okazja – materac hybrydowy Allswell Luxe za 484 USD (161 USD zniżki)

Allswell (wprowadź TURKEY25 w kasie)

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook