Gry

14 najlepszych ofert weekendowych: artykuły domowe, technologie, telewizory i nie tylko

Pierwszy w historii wirtualny Targi technologii CES rozpoczynają się w przyszłym tygodniu. Nie ma wielkich hal, przez które można by przejść, ani kabin do odwiedzenia w 2021 r., Ale to nie powstrzymuje fali zapowiedzi nowych produktów na rok kalendarzowy. Ale zanim zaczniemy przyglądać się najnowszym, błyszczącym gadżetom do kupienia, oto kilka starszych produktów, które będą dostępne w ten weekend.

Oferta specjalna dla czytników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować naszą codzienną pracę.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Home Deals

: Hydro Flask

Oferty gier

: Gamestop

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook