Gry

14 najlepszych ofert weekendowych: głośniki, gry wideo i nie tylko

Odosobniony, zimowy czas kwarantanna to nie żart. Na szczęście nie brakuje sposobów na spędzenie mroźnych zimowych miesięcy w środku, niezależnie od tego, czy popijasz gorące kakao, przytulasz się przed ogniem, czy wypalasz oczy, grając godzinami w gry wideo dziennie (winny). Jeśli niespokojnie przewijasz i szukasz rozrywki, mamy tutaj kilka opcji z ofertami na ten weekend. Znaleźliśmy również przystępne ceny na jeden z naszych ulubionych małych głośników Bluetooth, soundbar i najlepsze urządzenie do rozmów wideo na rynku.

Oferta specjalna dla czytników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować naszą codzienną pracę.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Nasze ulubione urządzenie do rozmów wideo kosztuje 50 USD

: Facebook

Nie jest przesadą stwierdzenie, że urządzenia portalu Facebooka uratowały moją (Adrienne) rodzinę w kwarantannie. Mamy standardowy portal, którego moja córka i ja używam do Zoomów z przyjaciółmi (nią) i współpracownikami (ja). Mamy też telewizor portalowy, który znacznie ułatwił i uprzyjemnił chaotyczne rozmowy wideo podczas świąt.

Jeśli jednak nie znosisz pomysłu, by dać Facebookowi więcej niż najmniejszą część twojej pensji, to jest to jedna z najlepszych ofert, jakie widziałem na Portal Mini. Posiada wszystkie funkcje standardowego Portalu, ale kosztuje znacznie mniej. Jeśli Ty i Twoja druga połówka jesteście obecnie bardziej oddaleni niż zwykle, byłby to również wspaniały prezent walentynkowy.

Facebook Portal Mini jest w sprzedaży za 79 USD (50 USD zniżki)

Oferty telewizyjne i audio

Soundbar Yamaha YAS-209BL.

: Yamaha

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook