GryRTV

14 najlepszych ofert weekendowych: gry, tablety i nie tylko

najlepsza część weekendu to wolność. Dwa błogie dni pełne potencjału. Będziesz załatwiać sprawy? Czy jakieś wiosenne porządki? Zanurkuj się głową naprzód w nową grę wideo, wychodząc na powierzchnię tylko po przekąski? Bez względu na to, jakie masz plany, nasze podsumowanie ofert hebdomadalnych (czyli druga najlepsza część weekendu) pomoże.

Oferta specjalna dla czytników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować naszą codzienną pracę.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Oferty gier wideo

Dolina Gwiezdnej Rosy.

Zrzut ekranu autorstwa Reece Rogers

Koniecznie zapoznaj się z naszymi wieloma przewodnikami dotyczącymi zakupów, w tym z najlepszymi zestawami słuchawkowymi do gier, najlepszymi kontrolerami do gier i najlepszymi akcesoriami do przełączników Nintendo.

  • Wymaga dwóch (PS4, PS5, Xbox) za 34 USD (6 USD zniżki): To pierwsza umowa, jaką widzieliśmy w tej nowo wydanej grze. Jeśli jeszcze o nim nie słyszałeś, niedługo się dowiesz – okaże się, że cieszy się popularnością wśród recenzentów. Oto nasze pierwsze wrażenia.
  • Dolina Gwiezdnej Rosy (iOS lub Mac) za 4 USD (1 USD zniżki): Ta gra jest zwykle niedroga, więc to mała okazja. Ale jeśli chcesz spędzić weekend w pełnym trybie relaksu, Dolina Gwiezdnej Rosy jest niezwykłe. Zrób sobie przerwę od zagłady, by uprawiać rośliny, opiekować się zwierzętami, nawiązywać przyjaźnie i nie tylko.
  • Bezprzewodowa mysz do gier Logitech G Pro za 115 USD (15 USD zniżki): Uwzględniliśmy tę mysz w naszym zestawieniu najlepszych myszy do gier, ponieważ jest błyskawiczna i ładuje się bezprzewodowo. Rabat pasuje do najlepszej oferty, jaką kiedykolwiek widzieliśmy.
  • Klawiatura Aukey KM-G12 za 40 USD (10 USD zniżki): Przytnij kupon na stronie, aby zobaczyć ofertę. Pełnowymiarowa klawiatura mechaniczna za mniej niż 50 USD? Podoba nam się ten od Aukey. Zapewnia satysfakcjonujące wrażenia podczas pisania, niezależnie od tego, czy grasz, czy piszesz następną wspaniałą powieść.
  • Civilization VI (Przełącznik Nintendo) za 15 USD (5 USD zniżki): Chociaż nie ma tego w naszym podsumowaniu najlepszych gier Nintendo Switch, Civilization VI to świetny tytuł dla fanów gier strategicznych. Wersje Xbox i PlayStation również są przecenione, choć nie tak ostro.

Oferty dla domu, zdrowia i fitness

Podstawka pod laptopa Nnewvante.

: Nnewvante

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook