Różności i nowinki technologia

14 najlepszych ofert weekendowych: komputerowe urządzenia peryferyjne, sprzęt audio i nie tylko

Kolejny dzień pracy pojawiły się i zniknęły, ale oferty się nie skończyły, zwłaszcza jeśli szukasz komputerowych urządzeń peryferyjnych i sprzętu audio, aby wzmocnić swoją stację roboczą i przygotować dom na więcej czas spędzony w środku, gdy robi się chłodniej. To powiedziawszy, teraz jest dobry moment, aby sprawdzić pierwszą w historii wyprzedaż bagażu Away. Możesz podróżować lub nie, ale kupowanie sprzętu poza sezonem lub gdy popyt jest niski to zawsze dobry sposób na zaoszczędzenie trochę gotówki.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej. Rozważ również subskrypcję WIRED.

Oferty audio

: Adorama

Sprawdź nasze przewodniki po najlepszych soundbarach i najlepszych słuchawkach bezprzewodowych, aby uzyskać więcej opcji.

  • Vizio 5.1-kanałowy system soundbar z bezprzewodowym subwooferem za 200 USD (50 USD zniżki): Soundbary Vizio są ulubionymi urządzeniami zespołu WIRED, ponieważ są niedrogie i nadal brzmią dobrze. Jeśli używasz wbudowanych głośników telewizora, kup soundbar – radykalnie poprawi on Twoje wrażenia. Ten system zawiera dwa głośniki surround, soundbar i 5-calowy subwoofer zapewniający potężne basy. Jest wyposażony w Bluetooth, więc możesz również przesyłać strumieniowo muzykę z telefonu.

  • Westone B30 Słuchawki True-Fit z trzema przetwornikami z kablami MMCX i Bluetooth za 199 USD (251 USD zniżki): Te wkładki douszne nie są w pełni bezprzewodowe – do modułu obsługującego technologię Bluetooth jest podłączony kabel – ale są małe i dyskretne i zawierają trzy przetworniki w parze słuchawek dousznych, zapewniając wyraźnie określone wysokie i średnie tony oraz mocny bas.

  • Etymotic Research ER4SR Referencyjne słuchawki douszne za 199 USD (101 USD zniżki): Te słuchawki są przeznaczone dla osób miksujących dźwięk w studio lub jako DJ. Mają od 35 do 42 decybeli izolacji szumów z maksymalną mocą wyjściową 122 dB, ale nie mają aktywnej redukcji szumów.

  • Głośnik podłogowy Klipsch Reference Premiere Atmos RP-280FA za 799 USD (1299 USD zniżki): Jeśli budujesz system dźwięku przestrzennego, te wieże są idealne do umieszczenia obok telewizora. Każdy z nich ma podwójne 8-calowe głośniki niskotonowe i wysokotonowe i jest zgodny z Dolby Atmos.

Oferty akcesoriów komputerowych

: Amazon

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook