Gry

14 najlepszych ofert weekendowych: odkurzacze robotów, klocki Lego i nie tylko

Nadchodzi wiosna! Wraz z dłuższymi, cieplejszymi dniami, zmiana sezonu niesie ze sobą również perspektywę szczepienia. Jeśli czekasz na wizytę lub czekasz iść do wizyty, możesz mieć trudności z myśleniem o czymkolwiek innym. Ułatwiliśmy to dzięki ofertom z tego tygodnia, które obejmują zestawy Lego i gry wideo.

Oferta specjalna dla czytników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować naszą codzienną pracę.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Assassin’s Creed Valhalla wynosi 24 USD zniżki

Dzięki uprzejmości firmy Ubisoft

Assassin’s Creed Valhalla otrzymało mieszane recenzje, niektóre z tej samej publikacji. Ta gra nie jest pozbawiona wad, z których najważniejszą jest to, że wciąż jest nudna Assassin’s Creed fabułę w grę, która powinna opowiadać wprost o najeźdźcach Wikingów, którzy topią ludzi w twarz. Ale to wciągające i zabawne – Eivor to fascynująca postać, zarówno jako mężczyzna, jak i kobieta, a krajobrazy są oszałamiające. Jest już w sprzedaży na Xbox i PlayStation, chociaż rabat jest mniejszy, jeśli masz nowsze konsole, takie jak PS5 i Series X / S.

Assassin’s Creed Valhalla jest w sprzedaży za 36 USD (24 USD zniżki)

Więcej ofert gier

: Ubisoft

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook