Gry

14 najlepszych ofert weekendowych: telewizory, gry, Instant Pot i więcej

Z Dniem Pamięci weekend za nami, nieoficjalnie lato! Można bezpiecznie ubrać się na biało, popływać i absolutnie stopiony przez fale upałów w całych Stanach Zjednoczonych. OK, nie wszystko jest w porządku. Przebywanie w domu to jedno z moich ulubionych zajęć letnich. Nie ma nic lepszego niż zwijanie się w zupełnie nowej grze i zaciąganie zasłon, klikanie AC i po prostu oswajanie się z przytulnymi wibracjami jaskini lodowej. Mając to na uwadze, przeszukaliśmy internet w poszukiwaniu najlepszych ofert w ten weekend, aby pomóc Ci zbudować własną krytą jaskinię lodową.

Specjalna oferta dla czytelników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Okazje do domu i kuchni

Instant Pot Duo Mini.

: Instant Pot

Przeczytaj nasze przewodniki po najlepszych robotach odkurzających i najlepszych nożach szefa kuchni, aby dowiedzieć się więcej o produktach domowych.

Oferty telewizyjne i audio

LG CX.

: LG

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook