GryRTV

14 najlepszych ofert weekendowych: telewizory, laptopy i nie tylko

Jest jeszcze coś takiego jak „zbyt dużo czasu przed ekranem”, gdy utkniesz w domu i nie masz zbyt wiele do zrobienia? Prawdopodobnie. Ale równie dobrze możesz poświęcić ten czas na uaktualnienie swoich portali do świata zewnętrznego, takich jak telewizor, laptop, słuchawki i smartwatche. W tym tygodniu podsumowaliśmy kilka rabatów na takie przedmioty, takie jak doskonały MacBook Pro z M1 i kamera internetowa Razer Kiyo. Spójrz.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej. Proszę również wziąć pod uwagę subskrybowanie WIRED.

Oferty komputerowe

: Apple
  • 13-calowy MacBook Pro z M1 za 1239 USD (60 USD zniżki): Po korzystaniu z chipów Intela przez większość nowego tysiąclecia Apple w końcu zadebiutował własnym wewnętrznym układem ARM w MacBooku. Dzięki lepszej wydajności i znacznie lepszej żywotności baterii za tę samą cenę, co poprzedni model Pro z procesorem Intel, M1 Mac jest najlepszym wyborem, jeśli jesteś na rynku nowego MacBooka. Przeczytaj nasz przewodnik po najlepszych MacBookach, aby uzyskać więcej informacji.
  • Gigabyte Aorus 5 15,6-calowy laptop do gier z Core i7, RTX 2060, 16 GB za 1099 USD (400 USD zniżki): Dzięki sześciordzeniowemu procesorowi Intel Core i7, dyskowi półprzewodnikowemu 512 GB i karcie graficznej Nvidia GeForce RTX 2060, ten ekskluzywny produkt Newegg jest stworzony do obsługi wymagających gier. Jego ekran ma częstotliwość odświeżania 144 Hz, ale czas reakcji wynoszący 5 milisekund jest akceptowalny tylko w przypadku szybkich gier, takich jak strzelanki FPS.
  • Bezprzewodowa drukarka atramentowa Canon MG3620 za 50 USD (30 USD zniżki): Pisarz WIRED Matt Jancer używa tego modelu od lat. Jest jednym z nielicznych w tym przedziale cenowym z drukowaniem bezprzewodowym, ale kompromisem jest to, że drukowanie jest nieco powolne. Na szczęście skanowanie jest szybkie.
  • Kamera internetowa Logitech Brio 4K za 200 USD: OK, to jest nie w sprzedaży, ale wysokiej jakości kamery internetowe, takie jak Brio, są obecnie bardzo trudne do znalezienia w magazynie. Ten model jest jednym z naszych ulubionych w naszym przewodniku po najlepszych kamerach internetowych. Nawet jeśli nie potrzebujesz rozdzielczości 4K, balans bieli, ostrość obrazu i możliwość dostosowania obrazu do różnych kątów widzenia są niezrównane.
  • Razer Kiyo za 87 dolarów (13 dolarów): Możesz kupić osobną lampę pierścieniową i inną kamerę internetową, ale ta kombinacja oszczędza Ci kłopotów. To jest nasz najlepszy wybór kamer internetowych w naszym przewodniku, który zapewnia dobrą równowagę między jakością obrazu i ceną. Możesz wyregulować jasność lub całkowicie wyłączyć światło, obracając je.

Oferty telewizyjne

: TCL

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook