FotoRTVTelefony

14 wczesnych ofert z okazji Czarnego Piątku: technologie, sprzęt domowy i nie tylko

To sezon na okazje. Czuć to w powietrzu unoszącym się nad lądem – oszczędności. A może to tylko zalegający dym z pożarów i wilgoć huraganu, już nie wiem. Wiem tylko, że w tym roku Czarny piątek bardziej przypomina Czarny Listopad. Odbywa się już wiele pełnowartościowych wyprzedaży świątecznych. Zebraliśmy niektóre z naszych ulubionych ofert z wczesnego Czarnego Piątku, wraz z listą stron sprzedaży detalicznych, jeśli chcesz samodzielnie przejrzeć oferty.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej. Rozważ również subskrypcję WIRED.

Oferty telefonów i tabletów

: Apple

Zapoznaj się z naszymi przewodnikami po najlepszych tabletach i najlepszych telefonach z systemem Android, aby uzyskać więcej opcji.

  • Galaxy Note 10+ za 650 USD (280 USD zniżki): Note 10+ to świetny telefon, jeśli chcesz używać rysika z telefonem z Androidem. Samsung oferuje najlepsze wrażenia z użytkowania rysika i nadal jest wyjątkowy w tym starszym modelu. (Sprawdź nową Note 20 Ultra, jeśli chcesz najnowszą.) Jeśli nie zależy ci na rysiku, są tam lepsze oferty. Zignoruj ​​także pakiety Samsunga. Możesz kupić sam telefon za 650 USD.

  • Moto G Power za 180 USD (70 USD zniżki): Jeśli szukasz prostego telefonu z Androidem i trzydniowej żywotności baterii, nie szukaj dalej niż Moto G Power. Ma też przyzwoity ekran i solidną wydajność; po prostu wiedz, że aparat nie jest najlepszy. Przeczytaj naszą recenzję, aby uzyskać więcej informacji.

  • Microsoft Surface Pro 7 za 650 USD (280 USD zniżki): Ten Surface Pro 7 to dobra okazja na świetny hybrydowy tablet i laptop. Ten model ma procesor Intel Core i5, 8 gigabajtów pamięci RAM i 128-gigabajtowy dysk SSD. Jest również wyposażony w czarną klawiaturę Type Cover.

  • iPad Pro (12,9 cala, model 2020) za 1000 USD (100 USD zniżki): To drobna sprawa – dostajesz 100 dolarów z modelu 256-gigabajtowego. To doskonały iPad, jeśli potrzebujesz największego możliwego ekranu, ze wspaniałymi głośnikami, częstotliwością odświeżania 120 Hz i fantastyczną wydajnością. Warto jednak rozważyć nowego iPada Air – oferuje on wiele takich samych wspaniałych funkcji za mniej.

Oferty dotyczące domu i gadżetów

: Apple

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook