Różności i nowinki technologia

15 najlepszych ofert przed czarnym piątkiem na sprzęt outdoorowy (2020): REI, Moosejaw, Backcountry

Jeden z Najlepszą, a zarazem najgorszą częścią tego roku jest to, że z powodu dystansu społecznego każdy stał się osobą na świeżym powietrzu. Spotykaliśmy się na trawnikach lub zamaskowani na podwórkach i zamiast wyjeżdżać na duże letnie wakacje, jeździliśmy na kemping lub do odległych chat. W tym roku REI pomaga w promowaniu bezpiecznych nawyków poprzez coroczną wyprzedaż Get Up Get Out, która wygasa 23 listopada. Wyprzedaż jubileuszowa Moosejaw również trwa i kończy się 22 listopada.

Podczas gdy tony odzieży i sprzętu do Twojego najnowszego hobby zimowego są w sprzedaży (czy to na rakietach śnieżnych, czy ktoś?), Możesz również uzyskać 20 procent zniżki na produkty w pełnej cenie. Członkowie REI mogą używać kodu GEARUP2020; na Moosejaw użyj słowa PARTYTIME. Może to jest rok, aby rozpocząć nową tradycję świąteczną, na przykład własną rodzinną Turcję w kłusie lub wędrówkę po pobliskiej górze.

Oferta specjalna dla czytników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować naszą codzienną pracę.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Sprzęt kempingowy i podróżny

: kuchenka Solo
  • Solo Stove Lite za 52 USD (18 USD zniżki): Recenzentowi produktów Parker Hall podoba się znacznie większa wersja tego malutkiego pieca z kominkiem. Ta urocza, niedroga wersja ma około 6 cali wysokości i jest idealna na zimowe wycieczki na kemping lub na odległe miejsca w garażu. Ten piec i inne są również w sprzedaży w sklepie Solo Stove.

  • Pakiet Cotopaxi Fiesta za 105 USD (35 USD zniżki): Kiedyś znowu będziemy podróżować. Podoba mi się superlekkie torby Cotopaxi, które są wykonane z poprodukcyjnych pozostałości nylonu. Ten zestaw, który zawiera plecak i worek, byłby przydatnym prezentem dla niedawnego absolwenta college’u.

Promocje na buty i odzież

: Smartwool

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook