Foto

15 najlepszych ofert weekendowych: słuchawki, telefony, telewizory i nie tylko

Mamy tylko tyle czasu na zewnątrz, zanim zrobi się zimno. Zebraliśmy oferty z całej sieci na głośniki, telefony i słuchawki Bluetooth, które możesz zabrać ze sobą, aby cieszyć się wspaniałymi widokami na świeżym powietrzu (załóż maskę na twarz i trzymaj się sześć stóp od innych ludzi!). Jeśli zamiast tego odpoczywasz w środku, znaleźliśmy zniżki na nasze ulubione telewizory, a także odkurzacze, jeśli chcesz dokładnie posprzątać swój dom.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej. Rozważ również subskrypcję WIRED.

Oferty telefonów i akcesoriów

: Google

Mamy trzy świetne telefony z Androidem, które możesz kupić za nieco mniej niż ich pierwotna cena. Zapoznaj się z naszymi przewodnikami po najlepszych telefonach z Androidem i najlepszych tanich telefonach, aby uzyskać więcej zaleceń.

  • Google Pixel 4 XL za 836 USD (63 USD zniżki): Pixel 4 XL został oficjalnie wycofany przez Google, ale nadal jest to dobry zakup. To nie jest najniższa cena, jaką widzieliśmy, ale prawdopodobnie nie trafi do sprzedaży znacznie dłużej, ponieważ wyczerpią się zapasy. Ma doskonały aparat, naprawdę ładny ekran z częstotliwością odświeżania 90 Hz i dodatkowe korzyści, takie jak ładowanie bezprzewodowe. Wadą? Żywotność baterii nie jest niczym niezwykłym.

  • Wersja OnePlus 7T T-Mobile za 399 USD (200 USD zniżki): Ten telefon był naszym drugim miejscem w naszym przewodniku po najlepszych telefonach z Androidem przez większą część roku. Niedawno go wyjęliśmy, ponieważ odblokowanego modelu nie ma już w magazynie (wygląda na to, że OnePlus próbuje wyczyścić swój ekwipunek). Ale możesz dostać wersję T-Mobile za 200 USD zniżki. Ten telefon był już świetny, ale w tej cenie to okazja. Otrzymujesz niesamowity ekran, fenomenalną wydajność i solidne aparaty. Powinien działać w innych sieciach GSM, takich jak AT&T, ale odblokowanie może być kłopotliwe.

  • Moto Edge za 500 USD (200 USD zniżki): Jest to ograniczona czasowo, obniżona cena uruchomienia – ostatecznie wróci do 700 USD sugerowanej ceny detalicznej. Za 500 USD to całkiem solidny telefon z dobrą wydajnością, prawie dwudniową żywotnością baterii i przyzwoitymi aparatami. Ekran zakrzywia się ku krawędziom, co sprawia, że ​​trzymanie go jest trochę nieprzyjemne, ale jeśli podoba Ci się wygląd, spodoba ci się ten telefon.

  • Obudowy na iPhone’a Totallee za 5 USD (30 USD zniżki): Totallee czyści swoje zapasy dla starszych iPhone’ów, aby zrobić miejsce na nadchodzący iPhone 12. Więc jeśli masz lub kupujesz iPhone’a 11 Pro, 11 Pro Max, iPhone’a XS lub iPhone’a X, możesz kupić wybrane etui za jedyne 5 USD. Niektóre ochraniacze ekranu są również przecenione.

Oferty słuchawek i głośników

Sprawdź nasze przewodniki po najlepszych słuchawkach bezprzewodowych i najlepszych telewizorach, aby uzyskać więcej opcji.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook