RTV

15 najlepszych ofert weekendowych: telefony, smartwatche i nie tylko

Wiele z naszych życia wciąż toczą się przez ekran. Równie dobrze możesz zaktualizować wspomniany ekran do rozdzielczości 4K, zasilany przez nowy laptop i kamerę internetową 1080p. Znaleźliśmy zniżki na takie gadżety – w tym smartwatch do monitorowania kondycji i dysk półprzewodnikowy zapewniający bezpieczeństwo plików cyfrowych – które mogą poprawić Twoje życie w domu, gdy wszyscy czekamy na nadejście szczepionek.

Oferta specjalna dla czytników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować naszą codzienną pracę.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej. Proszę również wziąć pod uwagę subskrybowanie WIRED.

Oferty komputerów i urządzeń peryferyjnych

: Best Buy

Zapoznaj się z naszymi najlepszymi kamerami internetowymi i najlepszymi przewodnikami po MacBookach, aby uzyskać więcej opcji.

Oferty na telefony komórkowe i gadżety

: Nomad

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook