Gry

15 najlepszych ofert weekendowych: telewizory, inteligentne głośniki, sprzęt komputerowy i nie tylko

zrelaksować się. wyłącz się. Niech Twój dom będzie pracował dla siebie dla odmiany. Pogoda może się ocieplać, a bary i restauracje powoli otwierają się ponownie, ale jest to łatwy, łatwy na wiosnę weekend bez presji na rozpoczęcie pracy tam, gdzie 2019 się skończył. Od telewizorów po inteligentne głośniki – nasze ulubione oferty weekendowe mogą pomóc Ci się zrelaksować.

Oferta specjalna dla czytników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować naszą codzienną pracę.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Oferty telewizyjne i rozrywkowe

: Vizio

Zapoznaj się z naszymi przewodnikami po najlepszych telewizorach i najlepszych listwach dźwiękowych, aby uzyskać więcej zaleceń.

  • 55-calowy telewizor OLED 4K Smartcast Vizio za 1200 USD (100 USD zniżki): Do wielu salonów 55-calowy telewizor to idealny rozmiar. To niedrogi OLED, który obsługuje formaty Dolby Vision, a także HDR10 + i HLG o wysokim zakresie dynamicznym. Przeczytaj naszą recenzję, aby dowiedzieć się więcej.
  • Vizio V-Series 2.1-kanałowy soundbar i subwoofer za 150 USD (30 USD zniżki): Jeśli masz fantazyjny telewizor i nadal słuchasz go przez wbudowane, cienkie głośniki, wyrządzasz sobie krzywdę. Uaktualnienie do niedrogiego soundbara może znacznie poprawić wrażenia wizualne. Vizio produkuje nasze ulubione tanie soundbary.
  • Słuchawki douszne Master & Dynamic MW07 Go za 149 USD (50 USD zniżki): Użyj kodu BFF25 aby odjąć 25 procent zniżki na ten przedmiot lub cokolwiek na stronie internetowej firmy. Są to kompaktowe, atrakcyjne i wygodne wkładki douszne ze świetnym dźwiękiem. To część wyprzedaży Family and Friends, o której więcej przeczytasz tutaj. Trwa do 19 kwietnia.
  • Stadia Premiere Edition za 70 USD (30 USD zniżki): Jeśli masz świetny system telewizyjny i audio (być może wybierasz dwa powyższe elementy), możesz być zainteresowany usługą strumieniowania gier Google Stadia. Dostaje ostry rap. Jasne, Stadia nigdy nie spełniła wielkich nadziei Google, ale pozostaje świetną platformą do przystępnego grania w gry, gdy najlepsze grafiki i wydajność nie są wysoko na Twojej liście. To jeszcze słodsza platforma w tej cenie.

Strona główna i różne oferty

: Google

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook