FotoGryOprogramowanieRTV

15 najlepszych urządzeń z CES, które możesz kupić teraz (2021)

Na wiele sposobów, CES 2021 był inny niż wszystkie, w których uczestniczyliśmy w zespole Gear. Zamiast biegać po Las Vegas i grzebać w tym wszystkim i poważnie się odwodnić, siedzieliśmy w domu i oglądaliśmy odprawę po odprawie Zoom. Ale CES to nadal święto wydawania pieniędzy. Został zaprojektowany, aby wywołać Twoje najbardziej pierwotne pragnienia – niezależnie od tego, czy chodzi o wykwintny fotel do gier, niedrogi laptop, czy po prostu maszynę do wyciskania pojedynczych porcji pysznego fro-yo. To są nasze ulubione rzeczy wystawiane na targach CES, które możesz teraz kupić, aby porysować swędzenie.

Oferta specjalna dla czytników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować naszą codzienną pracę.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Telefony, słuchawki i akcesoria

Stojak Moft Snap-On

: Moft

  • Stojak Moft Snap-On za 30 USD: Chcę to. Ta nakładana podstawka utrzymuje iPhone’a w trybie pionowym, poziomym lub „pływającym” i ma miejsce na trzy karty. Zawarliśmy to również w naszym przewodniku po najlepszych akcesoriach do iPhone’a 12.
  • Moto G Play za 170 $: Motorola odświeżyła swoją budżetową ofertę telefonów, która bardzo nam się podobała. Aktualizacje są dość niewielkie, ale cena jest nadal niska. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych tanich telefonach.
  • Typewise (za darmo): Ta mała, pomocna aplikacja jest pierwszym produktem firmy, która pracuje nad w 100% prywatnym „silnikiem przewidywania następnego słowa”. Charakterystyczna klawiatura o strukturze plastra miodu twierdzi, że zmniejsza liczbę literówek nawet o 80 procent.
  • MaskFone za 50 USD: Jeśli nosisz maskę publicznie i odbierasz połączenia, możesz potrzebować (prawdopodobnie przeprojektowanej) maski z filtrem N95, wbudowanym mikrofonem i dołączonymi wkładkami dousznymi. Albo wiesz, może nie. Sprawdź nasz przewodnik po naszych ulubionych maskach, jeśli chcesz uzyskać kilka dodatkowych możliwości.
  • V-Moda M-200 ANC za 500 USD: Nie mieliśmy okazji wypróbować tych drogich słuchawek osobiście, ale V-Moda nigdy wcześniej nas nie zawiodła. Oczekujemy, że ten nowy model od firmy zajmującej się projektowaniem będzie jednymi z najlepszych słuchawek roku z redukcją szumów.
  • Słuchawki douszne JBL Reflect Mini NWC TWS za 150 USD: Najnowsze pąki treningowe JBL mają odblaskowy pasek dla osób, które lubią przebywać na świeżym powietrzu w nocy lub o zmierzchu. Są również redukujące szumy i mają wodoodporność IPX7. Też nie mieliśmy okazji wypróbować, ale podobały nam się inne pąki JBL.

Komputery i kamery

Panasonic BGH1

: Panasonic

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook