Gry

15 ofert telewizyjnych na Czarny piątek, które naprawdę powinieneś zobaczyć (2020): OLED, soundbary, projektory

Pierwszy w historii OLED Vizio to także najtańszy nowy OLED, jaki kiedykolwiek widzieliśmy, z szokującą zniżką w wysokości 400 USD. To jeden z najlepiej wyglądających telewizorów, jakie widzieliśmy przez cały rok, z fantastycznymi poziomami czerni i portami HDMI 2.1, co oznacza, że ​​uzyskasz do 120 Hz w rozdzielczości 4K z konsolami takimi jak PlayStation 5 i Xbox Series X – tak samo jak LG CX, ale bez dodatkowych zalet Nvidia G-Sync.

★ Najlepszy obraz – telewizor LG CX OLED za 1400 USD (400 USD zniżki)

Amazon, Walmart, Best Buy

LG CX OLED to jeden z najładniejszych telewizorów roku 2020, co sprawia, że ​​ta wyprzedaż jest jedną z najlepszych, jakie znajdziesz w Czarny piątek. Ma opcję super-niskiej częstotliwości odświeżania i Nvidia G-Sync do pracy jako monitor komputera, a także jest jednym z niewielu modeli, które mogą robić 4K przy 120 klatkach na sekundę dla konsol nowej generacji, takich jak PlayStation 5 i Xbox Series. X.

LG BX OLED za 1197 USD (403 USD zniżki)

Amazon, Target, Walmart, Best Buy

Jeśli nie potrzebujesz super szybkiego 120-Hz 4K do gier, rezygnacja z LG CX to zadziwiająca okazja w ten Czarny piątek. Za niecałe 1200 USD można uzyskać prawie taką samą jakość obrazu, jak w przypadku modeli LG z wyższym poziomem, z jednym z najlepszych kontrastów na rynku, dzięki podświetleniu OLED.

Sony A8H

: Sony

Telewizor Sony A8H OLED 65-calowy za 1798 USD (500 USD zniżki)

Amazon, Walmart, Best Buy, B&H

Recenzent WIRED Jess Gray mówi, że to jeden z najpiękniejszych telewizorów, jakie kiedykolwiek widziała, i jestem skłonny jej wierzyć. Jeśli szukasz szokująco pięknego ekranu, aby zakończyć swój wymyślny teatr kwarantanny, nie szukaj dalej.

55-calowy telewizor Samsung Q80T za 1048 USD (252 USD zniżki)

Amazon, Walmart, Best Buy

Samsung Q80T ma inteligentne podświetlenie i technologię kropek kwantowych (QLED), oferując jedne z najlepszych kontrastów, jakie można znaleźć w telewizorach innych niż OLED. Podoba mi się też to, że ma centralny postument, na którym można stanąć, więc zmieści się na starszych stojakach telewizyjnych, które nie są zbyt szerokie.

50-calowy telewizor Samsung Q60T za 498 USD (152 USD zniżki)

Walmart, Best Buy

Telewizory mniejsze niż 55 cali nie są obecnie tak powszechne, ale jest to dobre rozwiązanie dla tych z mniejszą przestrzenią na ekran. Ma technologię kropek kwantowych firmy Samsung, która zapewnia jaśniejsze kolory i jest wyposażony w przyzwoity inteligentny interfejs do przesyłania strumieniowego ulubionych kanałów.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook