FotoGryOprogramowanieTelefony

15 pomysłów na prezent dla mamy i taty (2020)

Zakupy dla twojego rodzice w tym okresie świątecznym jest trochę inny. Ten rok prawdopodobnie sprawił, że mama i tata, podobnie jak my wszyscy, są trochę gorsi. Możesz ich nawet nie zobaczyć w czasie wakacji. To trudne. Bez względu na to, jak daleko są, nadal możesz dać im znaczący prezent, niezależnie od tego, czy jest to sposób na pozostanie w kontakcie, czy sposób na upewnienie się, że praktykują samoopiekę. Oto niektóre z naszych ulubionych typów.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Prezenty za pozostanie w kontakcie

: Lovebox
  • Portal Facebook za 179 USD: Od sierpnia ubiegłego roku w Portalu można teraz tworzyć i prowadzić rozmowy wideo Zooms. Pozostań w kontakcie ze swoimi ludźmi, dając im 10-calowego inteligentnego asystenta z wbudowaną Alexą. Adrienne So, starsza pisarka WIRED, używała go w Zoom przez ostatnie kilka miesięcy i jest to jej nowy ulubiony sposób dołączania do naszych połączeń WIRED zoom. Aparat automatycznie śledzi obiekt i automatycznie ustawia na nim ostrość, jeśli poruszają się podczas rozmowy. Muszę powiedzieć, że ze wszystkich członków naszego zespołu Gear ma najlepszy aparat.

  • Google Pixel 4A za 350 USD: Redaktor WIRED, Julian Chokkattu, nazwał Pixel 4A „prawie idealnym”, przyznając mu wynik 9/10 i nagrodę WIRED Poleca. W tej cenie uderza znacznie powyżej swojej wagi. Jeśli Twoja mama lub tata potrzebują dobrego, nowego smartfona, ale nie potrzebują modelu za 1000 USD, kup im odblokowanego Pixela 4A, którego będą mogli używać z dowolnym nośnikiem. (Oto kilka innych świetnych opcji.)

  • Lovebox Messenger za 100 USD: To pudełko z drewna bukowego z prostym ekranem pod pokrywą. Kiedy serce na zewnątrz pudełka zacznie się obracać, dowiedzą się, że otrzymano wiadomość, na przykład „Wesołych Świąt, tato. Tęsknię za tobą i wkrótce z tobą porozmawiam” lub „Kocham cię, mamo i tato, ale proszę przestań ”. Możesz wysłać dowolną wiadomość, do 168 znaków, za pomocą aplikacji na smartfona. Można połączyć do 20 Loveboxów. Jest również dostępny w Urban Outfitters.

  • Aura Mason Smart Digital Picture Frame za 199 USD: Wiem, o czym myślisz – cyfrowe ramki do zdjęć to stara wiadomość. Ale na dobrym zdjęcia wyglądają lepiej niż na wyświetlaczu Amazon Echo Show. Aura Mason ma wyraźną rozdzielczość 1600 x 1200 pikseli na 9-calowym ekranie – wyższą niż rozdzielczość 1280 x 800 pikseli w Echo Show 10. Ma również funkcje Alexy, jeśli połączysz ją z Echo, więc nawet jeśli jesteś tysiąc mil stąd, twoja matka i ojciec będą mogli poprosić go o przywołanie zdjęć z poprzednich wakacji i wakacji, aby wspominać. Jest dołączona aplikacja, dzięki której mogą łatwo udostępniać zdjęcia z telefonu do ramki, a także nieograniczone miejsce do przechowywania w chmurze za darmo, dzięki czemu możesz je aktualizować zdjęciami swojego życia i, jeśli je mają, zdjęciami swoich wnuków .

  • Przełącznik Nintendo za 299 USD: Czy zdajesz sobie z tego sprawę, czy nie, twoja mama i tata prawdopodobnie grali kiedyś w gry wideo. Tylko dlatego, że nigdy do ciebie nie dołączyli Aureola lub Dzień porażki nie znaczy, że nie nawiedzali salonów gier i nie podłączali konsol NES w młodości. Switch jest już klasyczną konsolą i jest pełen tego rodzaju side-scrollów i gier arkadowych, na których dorastali w latach 80. i 90. Przełącznik można również znaleźć w Best Buy.

  • Nintendo Switch Online za 20 USD rocznie: Miesięczna usługa subskrypcji Nintendo obejmuje ponad 60 klasyków NES i SNES, w tym Super Mario Kart, Metroid, The Legend of Zelda, Star Fox, i Super Mario Bros. Jeśli masz Switch, a oni mają Switcha, możesz grać razem online, bez względu na to, jak daleko lub nieosiągalny może być podczas pandemii.

Prezenty, które pomogą im zachować zdrowie

: Wybór sadzarki

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook