Różności i nowinki technologia

15 wczesnych ofert na Czarny piątek, które chcesz teraz zgarnąć (2020)

Jest technicznie dzień, ale „Czarny piątek” to teraz marketingowy chwyt. Detaliści używają go do hype sprzedaży przez cały rok. Jednak rzeczywisty Czarny piątek przychodzi tylko raz w roku. To już nie jest tylko jednodniowe wydarzenie, ale teraz jest jedyny moment, w którym należy zwrócić uwagę na całą sprzedaż. Pamiętaj jednak, aby zrobić to online. Nie powinieneś robić niepotrzebnych wycieczek do żadnego sklepu, gdy pandemia Covid-19 wciąż się pogarsza. Na szczęście sprzedawcy oferują oferty online, które pomogą Ci pozostać w domu i zmniejszyć rozprzestrzenianie się.

Jesteśmy w zespole WIRED Gear przez cały rok. Zniżki wymienione poniżej wydają się odpowiadać zbliżającym się ogłoszonym cenom w Czarny piątek lub poniżej. Nie kupuj niczego, czego nie ma na Twojej liście zakupów, ale jeśli coś wpadnie Ci w oko, uważamy, że te oferty są warte Twojego czasu i pieniędzy.

Oferta specjalna dla czytników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Jest to również tak tanie, jak WIRED. Ta oferta obejmuje nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają sfinansować pracę.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Wczesne wyprzedaże w Czarny piątek

Większość dużych sklepów oferuje teraz wczesne oferty aż do Czarnego Piątku. Poniżej umieściliśmy linki do ich stron, abyś mógł sam przeglądać. Pamiętaj, aby sprawdzić ceny i zapoznaj się z naszymi wskazówkami na Czarny piątek, aby uzyskać bardziej pomocne porady.

Oferty techniczne

Apple Watch Series 6

: Apple

  • Apple Watch SE za 230 USD (50 USD zniżki): To najlepszy podstawowy zegarek Apple. Jeśli dopiero wchodzisz do ekosystemu zegarków i nie potrzebujesz najbardziej wyszukanych funkcji, które są dostępne w droższej serii 6, to dobra opcja. Porównaj różne modele tutaj.

  • Apple Watch Series 6 za 350 USD (49 USD zniżki): Jeśli wolisz mieć w zegarku najnowsze i najlepsze narzędzia do śledzenia zdrowia, takie jak monitorowanie tlenu we krwi, to jest wersja, której szukasz. Nie musisz jednak koniecznie aktualizować, jeśli obecnie nosisz serię 4 lub 5.

  • JBL Flip 5 za 90 USD (20 USD zniżki): Ta zniżka dotyczy prawie każdego dostępnego głośnika. Nie uwzględniliśmy Flip 5 w naszym najlepszym zestawieniu głośników Bluetooth, ale jest to dobry głośnik i ogólnie lubimy produkty JBL.

  • Lenovo Chromebook Duet za 249 USD (50 USD zniżki): To jeden z najlepszych Chromebooków. Polecamy Duet, ale mamy do niego pewne zastrzeżenia, jak na przykład brak gniazda słuchawkowego czy obsługi karty SD. Uzyskanie dodatkowych 50 USD z czegoś tak niedrogiego jest nadal tego warte, jeśli jesteś na rynku.

  • Apple AirPods Pro za 194 USD (55 USD zniżki): AirPods Pro są ostatnio bardzo w sprzedaży. Są świetne dla właścicieli iPhone’ów (lub jeśli używasz również iPada lub MacBooka), ponieważ parują się prawie natychmiast i mogą płynnie przełączać się między urządzeniami Apple. Jakość dźwięku jest znakomita i mają doskonałą aktywną redukcję szumów. To pierwsza wersja AirPods z silikonowymi końcówkami dousznymi, dzięki czemu są znacznie wygodniejsze niż model inny niż Pro, a ponadto można je po prostu włożyć do bezprzewodowej ładowarki, aby naładować.

Home Deals

Aura Carver Frame

: Aura

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook