Różności i nowinki technologia

16 najlepszych ofert i wyprzedaży materacy na Dzień Pamięci (2021)

Wydawanie setek lub nawet tysiące dolarów na jednym produkcie jest trudne do zniesienia. Ale jeśli chodzi o materace, warto zainwestować w jakość, ponieważ sen jest ważny dla Twojego zdrowia. Przetestowaliśmy wiele materacy, aby znaleźć opcje w szerokim zakresie budżetów, aby zapewnić mądre wydawanie pieniędzy.

Dobre wieści? Prawie wszystkie nasze ulubione produkty są mocno przecenione na Dzień Pamięci (Memorial Day). Materace często trafiają do sprzedaży, dlatego nigdy nie należy kupować ich w pełnej cenie, ale ten weekend to najlepszy czas w roku, aby złapać je w najlepszej cenie. Poniższe ceny dotyczą wersji queen-size dla uproszczenia, ale inne rozmiary są również w sprzedaży.

Oferta: Zdobądź Roczna subskrypcja WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Hybrydowe vs. Materace całkowicie piankowe

Większość materacy dostępnych w Internecie składa się z kilku warstw pianki memory. Poniżej znajduje się kilka z tych całkowicie piankowych opcji, które lubimy, ale my wolimy materace hybrydowe i uważamy, że Ty też możesz. Hybrydy są również wykonane z pianki, ale mają setki indywidualnie owiniętych sprężyn umieszczonych między tą pianką. Daje Ci to, co najlepsze z obu światów, od tradycyjnych materacy sprężynowych i materacy piankowych typu bed-in-a-box z pamięcią kształtu. Hybrydy wydają się być bardziej pomocne, a ponieważ cewki pomagają w przepływie powietrza, możesz spać chłodniej w nocy.

Nasze ulubione oferty na materace

Materac hybrydowy Helix Midnight Luxe.

: Allswell

To obecnie nasz ulubiony materac. Jeśli wysoka cena Cię nie odstrasza, to naprawdę fajnie jest odpocząć w nocy. Zwykle jest to zniżka 200 USD podczas dużych wydarzeń sprzedażowych; od czasu ostatniego sprawdzania cena podstawowa została podniesiona o 100 USD, co jest rozczarowujące. Mimo to pozostaje to najlepsze z najlepszych, a dwie poduszki Helixa dostajesz za darmo.

Użyj kodu MEMORIALDAY200, aby uzyskać 200 USD zniżki na 1750 USD lub więcej; MEMORIALDAY150, jeśli wydajesz 1250 USD lub więcej; lub MEMORIALDAY100 za 100 USD zniżki na wszystko inne.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook