Różności i nowinki technologia

16 najlepszych ofert weekendowych: słuchawki douszne, telewizor OLED i nie tylko

Wiosna nadeszła, a to oznacza więcej przygód na świeżym powietrzu. Czy jest lepszy technologiczny towarzysz spacerów w ciepłe dni niż świeża para słuchawek? W tym tygodniu w sprzedaży znajdziesz wiele naszych ulubionych par, od wkładek dousznych po puszki z redukcją szumów.

Znaleźliśmy też więcej fajnych rzeczy w sprzedaży. Przewiń w dół, aby znaleźć oferty na komputery, telewizory i parę butów do biegania w terenie – dla bardziej odważnych wśród nas. Po prostu nie zapomnij o swojej masce!

Oferta specjalna dla czytników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować naszą codzienną pracę.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Oferty słuchawek

Samsung Galaxy Buds Live

: Samsung

Pokonaj paraliż analityczny dzięki naszym licznym przewodnikom po zakupie słuchawek, w tym najlepszym słuchawkom treningowym, najlepszym słuchawkom dousznym i najlepszym słuchawkom z redukcją szumów.

Oferty dotyczące komputerów i rozrywki domowej

Telewizor OLED Vizio (2020)

: Vizio

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook