RTV

16 najlepszych ofert weekendowych: słuchawki, tablety, kamery internetowe i nie tylko

Czy oglądałeś Saturday Night Live z Elonem Muskiem w zeszłym tygodniu? Czy Twoja kryptowaluta wzrosła? Albo w dół? Albo w górę, a potem w dół, a potem znowu w górę, w zależności od tego, co dzieje się na rynku w danej chwili? Cóż, jeśli szukasz sposobów na spędzenie niedawno zdobytego bogactwa lub próbujesz pocieszyć się utratą wszystkich wyimaginowanych pieniędzy na komputer, masz szczęście: spędziliśmy tydzień na przeszukiwaniu sieci w poszukiwaniu naszej ulubionej technologii Może nie możesz przejść na emeryturę na tej prywatnej wyspie u wybrzeży Maine, ale przynajmniej możesz kupić świetną parę słuchawek AirPods Pro!

Oferta specjalna dla czytników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować naszą codzienną pracę.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

AirPods Pro są taniej o 52 USD

AirPods Pro.

: Apple

Minęły lata, odkąd pojawił się AirPods Pro. W tamtym czasie żaden inny zestaw wkładek dousznych nie zastąpił ich jako naszego najlepszego wyboru dla posiadaczy iPhone’a. W rzeczywistości ja (Adrienne) mam je teraz na sobie! Jeśli nadal potrzebujesz pary wygodnych i wygodnych słuchawek dousznych do pracy w domu, wyposażonych w doskonałą technologię redukcji szumów, jest to świetny moment, aby je podnieść.

Oferty techniczne

Lenovo P11 Pro.

: Lenovo

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook