Nowości

16 najlepszych prezentów odstresowujących: kołdry obciążeniowe, subskrypcje roślin i nie tylko

Jeśli istnieje Srebrna podszewka do 2020 roku, wszyscy zdaliśmy sobie sprawę, ile znaczą dla nas nasi bliscy. Niezależnie od tego, czy są wystarczająco blisko, aby znaleźć się w naszych bańkach kwarantannowych, czy po drugiej stronie granicy, są to ludzie, na których polegałeś, aby uzyskać wsparcie, a oni polegali na tobie. Nie da się im dać wytchnienia od 2020 roku, ale można zmienić je w zdrowe nawyki, które będą się utrzymywać długo po tym, jak świat wróci do tętniących życiem restauracji i rodzinnych świątecznych posiłków.

Michelle Obama niedawno przemówiła na swoim podcastie o tym, jak ważne było dla niej codzienne rytuały radzenia sobie w trudnym roku. Wziąłem to sobie do serca i stopniowo przyswajałem sobie nowe nawyki, takie jak kronikowanie. Odkryłem również stare, takie jak medytacja i czytanie książki każdego ranka przy kawie. To nadawało poczucie struktury dziwnemu rokowi bezkształtnych dni. Mamy nadzieję, że poniższe pomysły na prezent pomogą ukochanej osobie znaleźć własne rytuały i odstresować się.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej. Rozważ również subskrypcję WIRED.

Dla umysłu

: Amazon
  • Notatnik Lemome Cork Bullet Journal za 13 USD: Rejestrowanie punktorów może być doświadczeniem medytacyjnym, które pomaga nadać sens wszystkim myślom, pragnieniom i osiągnięciom, które krążą w głowie. Jeśli przekażesz komuś dziennik punktowy, daj mu notatnik z układem kropek. Ułatwia tworzenie list, pasków bocznych i podziałów między tekstem na stronie. Całkowicie naturalny materiał korkowy stanowi wegański notatnik, a kartki oprawione w jedwab sprawiają, że podczas pisania leży płasko. Strony są grube – nawet atrament wieczny lub żelowy nie przecieka.

  • Zestaw trzech długopisów Uni-Ball Jetstream za 10 USD: Nie ma sensu używać dobrego notatnika, jeśli zamierzają drapać strony tanim Bic Cristal. Jetstream wykorzystuje hybrydowy atrament, który pisze jedwabiście gładko jak długopis żelowy bez przeskakiwania, ale z szybszym czasem schnięcia, zbliżonym do długopisu, więc nie rozmazuje się.

  • Blue Lotus Kapok Zafu za 78 USD: Dobry zafulub poduszka do medytacji, jest przydatna do utrzymania dobrej postawy bez zabijania pleców i tyłu podczas siedzenia na podłodze. Kapok to puszyste włókno, które od dawna jest tradycyjnym nadzieniem do zafu, ale jest wersja z łuską gryczaną za 60 USD, jeśli ktoś lubi siedzieć na twardszych poduszkach. Wszystkie poduszki Blue Lotus są produkowane w Albuquerque w Nowym Meksyku.

  • The Strand Book of the Month Box za 35 USD miesięcznie: Każdego ranka zaczynałam od wyciszenia telefonu, umieszczenia go w innym pokoju i czytania papierowej książki, popijając kawę – to jeden z najlepszych nawyków, jakie wypracowałem, i przypisuję mu zachowanie zdrowego rozsądku w tym roku. Ta subskrypcja dostarcza książkę wyselekcjonowaną przez mistrzów książek z Strand. Zamów do 14 grudnia, aby stać się częścią pierwszej w historii dostawy Książki miesiąca w styczniu 2021 roku. Ci, którzy czekają, przychodzą dobrze.

  • Core Essential Meditation Trainer za 169 USD: Zsynchronizowana z aplikacją do medytacji Core, ta ręczna kula Bluetooth wibruje i zapala się, aby kierować oddychaniem i koncentracją użytkownika. Jest wykonany z naturalnego drewna, zawiera dwa biometryczne czujniki EKG do śledzenia poziomu stresu podczas medytacji i ma wystarczającą żywotność baterii, aby wytrzymać do dwóch tygodni między ładowaniami. Dostępny jest pakiet Core Premium za 229 USD, który obejmuje rok zajęć prowadzonych przez instruktora i specjalną zawartość aplikacji.

Dla ciała

: Dziki kwiatZostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook