Różności i nowinki technologia

16 naszych ulubionych ofert walentynkowych (2021): świece, zabawki erotyczne i nie tylko

Zestaw arkuszy Brooklinen Classic Core za 118 USD (20 USD zniżki) z kodem SAVE15

Nie próbowaliśmy tych arkuszy, ale słyszeliśmy o nich i ogólnie o marce świetne rzeczy. Występuje w kilku efektownych nadrukach i mają roczną politykę zwrotów, więc zawsze możesz je zwrócić, jeśli nie są dla Ciebie. Jeśli szukasz czegoś innego niż prześcieradła, Brooklinen oferuje 15-procentowy rabat w całym serwisie (uwielbiamy jego Super Plush Robe).

Wibrator MysteryVibe Poco G-Spot za 89 USD (40 USD zniżki)

Poco to potężny, zginalny wibrator, który może zrobić więcej niż tylko dotrzeć do punktu G. Jego rozmiar i kształt nie onieśmielają początkujących, niezależnie od tego, czy będzie używany solo, czy z partnerem. Jeśli nigdy nie wprowadzałeś wibratora do swojego związku, może to być dobre miejsce na rozpoczęcie.

Wibrator prostaty Lelo Hugo za 175 USD (44 USD zniżki)

Polecamy ten wibrator w naszym podsumowaniu dotyczącym seksu. Jest świetny, nawet jeśli nie masz prostaty i ma funkcję wykrywania ruchu, która sprawia, że ​​fajnie jest używać go z partnerem (lub sobą).

Oferty kosmetyczne i pielęgnacyjne

: Skin Gym

Produkty kosmetyczne i do pielęgnacji ciała są świetnymi prezentami, cokolwiek płeć, dla której kupujesz.


Więcej świetnych historii WIRED

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook