Gry

16 promocji telewizyjnych na Czarny piątek, które naprawdę powinieneś zobaczyć (2020): OLED, soundbary, projektory

Pierwszy w historii OLED Vizio jest również najtańszym nowym wyświetlaczem OLED, jaki kiedykolwiek widzieliśmy, z szokującą zniżką w wysokości 400 USD. To jeden z najlepiej wyglądających telewizorów, jakie widzieliśmy przez cały rok, z fantastycznymi poziomami czerni i portami HDMI 2.1, co oznacza, że ​​uzyskasz do 120 Hz w rozdzielczości 4K z konsolami takimi jak PlayStation 5 i Xbox Series X – taką samą wydajność dostaniesz z LG CX, który wymienimy jako następny, ale bez dodatkowych zalet Nvidia G-Sync, który ma telewizor.

★ Najlepszy obraz – telewizor LG CX OLED za 1400 USD (400 USD zniżki)

Najlepsza oferta, Walmart (1648 USD)

LG CX OLED to jeden z najładniejszych telewizorów roku 2020, co sprawia, że ​​ta wyprzedaż jest jedną z najlepszych, jakie znajdziesz w Czarny piątek. Ma opcję bardzo niskiej częstotliwości odświeżania i Nvidia G-Sync do pracy jako monitor komputera, a także jest jednym z niewielu modeli, które mogą robić 4K przy 120 klatkach na sekundę, aby gry wideo wyglądały jeszcze lepiej na konsolach nowej generacji jak PlayStation 5 i Xbox Series X.

LG BX OLED za 1197 USD (403 USD zniżki)

Amazon, Target, Walmart (1300 USD), Best Buy

Jeśli nie potrzebujesz superszybkiego 120-Hz 4K do gier, rezygnacja z LG CX jest zadziwiającą okazją w ten Czarny piątek. Za niecałe 1200 USD można uzyskać prawie taką samą jakość obrazu, jak w przypadku modeli LG z wyższym poziomem, z jednym z najlepszych kontrastów na rynku.

Sony A8H

: Sony

Telewizor Sony A8H OLED 65-calowy za 1798 USD (500 USD zniżki)

Best Buy, B&H

Recenzent WIRED Jess Gray mówi, że to jeden z najpiękniejszych telewizorów, jakie kiedykolwiek widziała, i jestem skłonny jej wierzyć. Jeśli szukasz szokująco pięknego ekranu, aby zakończyć swój wymyślny teatr kwarantanny, nie szukaj dalej.

55-calowy telewizor Samsung Q80T za 1048 USD (252 USD zniżki)

Amazon, Walmart, Best Buy

Samsung Q80T ma inteligentne podświetlenie i technologię kropek kwantowych (QLED), oferując jedne z najlepszych kontrastów, jakie można znaleźć w telewizorach innych niż OLED. Podoba mi się też to, że ma centralny postument, na którym można stanąć, więc zmieści się na starszych stojakach telewizyjnych, które nie są zbyt szerokie.

50-calowy telewizor Samsung Q60T za 498 USD (152 USD zniżki)

Walmart, Best Buy

Telewizory mniejsze niż 55 cali nie są obecnie tak powszechne, ale jest to dobra opcja dla tych, którzy muszą zmieścić telewizor na mniejszej przestrzeni. Ma technologię kropek kwantowych firmy Samsung, która zapewnia jaśniejsze kolory i jest wyposażony w przyzwoity inteligentny interfejs do przesyłania strumieniowego ulubionych kanałów.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook