GryRTV

17 najlepszych ofert weekendowych: miksery stojące, części do komputerów PC i nie tylko

Wiosna nadeszła! Na zewnątrz robi się coraz cieplej i bardziej słonecznie, ale często jest dość deszczowo. Nieważne, istnieje wiele projektów w pomieszczeniach, w których możesz spędzić czas. Spróbuj zbudować nowy komputer lub upiec coś nowego i ekscytującego! Albo leżąc na kanapie i słuchając muzyki; to zawsze ważny wybór.

Wiosna oznacza również, że Dzień Matki i Dzień Ojca są tuż za rogiem i nigdy nie jest zły czas, aby zacząć robić zakupy w tym sezonie. Poważnie, ruszaj naprzód, zanim zdasz sobie sprawę, że musisz wysłać jeszcze inny karta podarunkowa.

Oferta specjalna dla czytników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować naszą codzienną pracę.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Oferty techniczne

Motorola One 5G.

: Motorola

Zapoznaj się z naszymi przewodnikami po najlepszych telefonach z systemem Android i najlepszych słuchawkach bezprzewodowych, aby uzyskać więcej informacji.

  • Motorola One 5G za 350 USD (50 USD zniżki): Ten telefon z Androidem da Ci nie tylko cztery tylne aparaty, ale także dwa dni pracy na baterii na jednym ładowaniu. Niedawno stał się dostępny jako odblokowany, więc możesz go używać na dowolnym nośniku, na którym się znajdujesz. Sprawdź naszą recenzję, aby uzyskać więcej informacji.
  • Moto G Power (2021) za 230 USD (20 USD zniżki): Nie chcesz wydawać tyle na telefon? Cóż, ten Moto to jeden z najlepszych tanich telefonów w okolicy, zwłaszcza jeśli cenisz długą żywotność baterii. Na jednym ładowaniu można uzyskać około trzech dni soku.
  • Pleciony nylonowy kabel Anker z USB-C na USB-C w dwóch opakowaniach za 13 USD (5 USD zniżki): Kto nie potrzebuje dodatkowych kabli USB-C? Większość nowoczesnych telefonów, tabletów i komputerów korzysta z USB-C do ładowania. Wolę takie kable w oplocie.
  • Przenośny zewnętrzny dysk twardy Seagate 2 TB za 55 USD (35 USD zniżki): Nigdy nie możesz mieć za dużo miejsca do przechowywania. Zewnętrzny dysk Seagate o pojemności 2 terabajtów zapewnia miejsce na wszystkie filmy ze zwierzętami i zdjęcia dzieci, aby zwolnić miejsce w telefonie lub komputerze.
  • Sennheiser PXC 550-II Bezprzewodowe słuchawki ANC za 200 USD (150 USD zniżki): Dobra para słuchawek z aktywną redukcją szumów może zmienić zasady gry. Dostajesz to tutaj, łączność Bluetooth zapewniająca bezprzewodowe doświadczenie i reputację Sennheiser w zakresie jakości dźwięku.
  • Słuchawki bezprzewodowe Razer Opus ANC za 135 USD (65 USD zniżki): Jedna z naszych ulubionych par bezprzewodowych słuchawek do gier, Razer Opus (8/10, WIRED poleca) oferuje aktywną redukcję szumów i łączność Bluetooth, a ponadto jest super lekka i przyjemna w uszach.
  • Samsung Galaxy Chromebook 2 za 600 USD (100 USD zniżki): Naprawdę podoba nam się ten nowy, ekskluzywny Chromebook i jest już w sprzedaży. Otrzymujesz ładny ekran, lekką, aluminiową obudowę, dobrą wydajność i świetną żywotność baterii. Przeczytaj naszą recenzję, aby dowiedzieć się więcej.

Oferty sprzętu domowego

Mikser stojący KitchenAid Pro 5.

: KitchenAid

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook