Telefony

17 ofert Smart Home Tech na Memorial Day (2021): Roku, inteligentne akcesoria i więcej

Jeśli nie jesteś jeszcze pewien, czego szukasz, zapoznaj się z naszymi przewodnikami po najlepszych soundbarach i na którym Roku jest właśnie dla Ciebie.

Roku Streaming Stick + za 39 USD (10 USD zniżki) w Amazon, Cel: Ta cena sprzedaży jest dość powszechna w przypadku Streaming Stick, ale nadal jest to najlepsza cena, aby ją zdobyć. To nasz wybór dla większości osób szukających nowego urządzenia do przesyłania strumieniowego. Podłącza się bezpośrednio do portu HDMI telewizora, a drugi kabel podłącza się do portu USB w celu zasilania. Istnieje dwuzakresowe Wi-Fi, które ma większy zasięg i może łączyć się z sieciami 2,4 GHz i 5 GHz – jest to szczególnie przydatne dla mieszkańców mieszkań, gdzie wiele pobliskich sieci Wi-Fi może zakłócać sygnał.

Roku Streambar za 99 USD (30 USD zniżki) w Amazon, Cel: Streambar to bardzo sprawny mini soundbar z wbudowanym Roku. Jest dość kompaktowy i ma zaledwie 14 cali długości, więc powinien pasować do większości telewizorów.

Roku Ultra za 69 USD (31 USD zniżki) w Amazon, Cel: Zaktualizowany Ultra jest droższy niż większość opcji poza listwami dźwiękowymi Roku, ale ma silniejsze Wi-Fi i możliwość przesyłania strumieniowego w Dolby Vision. Ma również port Ethernet i wkładki douszne, które podłącza się do pilota, aby oglądać je prywatnie lub w nocy, gdy próbujesz być cicho.

Roku Express HD za 25 USD (5 USD zniżki) w Amazon, Cel: To całkiem niezłe Roku, jeśli masz standardowy telewizor HD. Ma podstawową ofertę Roku, bez niektórych dodatków, takich jak wyszukiwanie głosowe, a pilot nie może kontrolować mocy ani głośności telewizora.

Amazon Fire Stick 4K za 40 USD (10 USD zniżki) w Amazon, Cel: Jeśli nie możesz powiedzieć, zdecydowanie wolimy Roku, ale jeśli jesteś fanem Amazon, powinieneś polubić 4K Fire Stick. Działa dobrze, ale pamiętaj, że menu są mocno nastawione na zawartość Amazon Prime.

Oferty na elektryczne szczoteczki do zębów

Philips Sonicare dla dzieci

: Philips

Przed podjęciem decyzji zapoznaj się z naszym przewodnikiem po naszych ulubionych szczoteczkach elektrycznych.

Philips Sonicare dla dzieci za 40 USD (10 USD zniżki): Nasza dziecięca testerka lubiła używać pędzla, aby utrzymać szczotkowanie przez dwie minuty. Nie lubiła aplikacji dla dzieci, ale twoje dziecko może.

Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B Pro 1000 za 45 USD (5 USD zniżki) w Walmart, Amazonka: To klasyczna szczoteczka do zębów bez wszystkich inteligentnych dzwoneczków i gwizdków, które mogą być przytłaczające, gdy chcesz po prostu wyczyścić zęby. Nie jest to największa zniżka, ale mimo wszystko jest to dobry pędzel.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook